Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen rasztafári (reggae)...

Milyen rasztafári (reggae) lehetnék, ha tisztelem a vallást, a nézeteim megegyeztnek, imádom a reggae zenét, de nincs dreadlock hajam, nem cigizek és marihuana-zok?

Figyelt kérdés
a ruházatról is tudom, hogy csak laza legyen, de mégis...
2010. nov. 9. 17:51
 1/5 A kérdező kommentje:
13(lassan 14) éves fiú vagyok
2010. nov. 9. 17:52
 2/5 anonim ***** válasza:

szia ha kicsit utánajárnál a gugliban sok érdekes dolgot találsz de belinkelem

[link]

itt megírja hogy

A jelen raszta közösségét a marihuána, az azonos életfelfogás, szimbólumok és a jellemző zene (reggae, ska, dub) szeretete tartja össze.

amúgy meg ha érdekel kérdezz meg élőben valakit aki ismerősöd és az. sok apróságot nem lehet innen megtudni... nekem voltak olyan o.t. aim akik ebbe a közösségbe tartoztak és sok mindent nehéz belőni a neten na szia, sok sikert: Brainiac

2010. nov. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

egészséges rasztafári.


amúgy meg nem attól lesz valaki vallásos, hogy valamit csinál, hanem hogy valamiben HISZ. nem leszel rasztafáribb, ha rászoksz a fűre és nem eszel húst, ugyanígy attól se leszel keresztényebb, ha ostyát eszel vagy böjtölsz.

2010. nov. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem is ez a problémám. de én keresztény vagok, de nem követem megkereszteltek és pont. a rasztafári hozzám is nagyon nagyon közel áll. hiszek abban amiben hisznek és a zene is az életstílus is nagyon közel áll hozzám. az én szemem előtt az isten jah és nem jézus. de én is szeretném ezt hivatalosabbá tenni. nem tudom merre induljak, mert se ismerősöm nincs nagyon se semmim és neten nem igazán lehet ezzel kapcsolatosan akármit is csinálni. nemtudom mit kéne elvégezni ahoz h ivatalosan is raszta legyek. de annyit elárulok, h a marihuána nem kötelező. a raszták 3/4 egyáltalán nem szív. és az az 1/4 is csak meditációs célból. :DD L/13
2011. febr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Haver én is ugyanebbe a dologba vagyok benne nekem sincs raszta hajam de nekem a haveri köröm full ilyen és ott is csak 1 raszta van!De én egy igazi jamaicaitól hallottam hogy nem az számít hogy van e hajad vagy nincs..ha a reggae az életed akkor legyen az!!nem a fűtől leszel raszta!!!
2012. jan. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!