Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten miert nezi el az Afrikai...

Isten miert nezi el az Afrikai ehezoket?

Figyelt kérdés
ismerik ot egyaltalan
2010. dec. 10. 11:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%
nem tudok pontos, mindenre kiterjedő választ adni ezen oldal hasábjai között, hisz ez a dolog elég sokrétű, és minden válasz újjabb kérdést szűl, de van rá válasz a bibliában. röviden a válasz, hogy miért engedi meg Isten a szenvedést: mert jelenleg ennek a világrendszernek az istene sátán, és ha Isten most segítené a szenvedőket, azzal sátán világát támogatná. de sátán ideje hamarosan lejár, és utánna Isten minden szenvedésért kárpótolja az embereket, oly mértékben, hogy ezt az 5 10 20 50 70 évnyi szenvedést meg sem említik az emberek.
2010. dec. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Beatrix17 ***** válasza:
Természetes szelekció
2010. dec. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
ez igen.
2010. dec. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
és azt miért nézi, hogy alig van pénzem? figyelj, még soha egyetlen Ft-ot se tett nekem be a bankszámlámra, úgyhogy én teljesen kiábrándultam belőle, de másban se segített
2010. dec. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
7%
meglepő dolgot halhatsz most: a pénz sátán egyik eszköze, és "a pénz szeretete mindenfajta ártalmas dolognak gyökere". természetesen ebben a világban szükség van pénzre, -nem úgy, mint a következőben- de Jézus szerint nem csak kenyérrel él az ember. mert lehet, hogy mostanában sokan túltápláltak fizikailag, de szellemileg anorexiásak, - mármint az Istennel ápolt kapcsolatukat illetően- tudatosan távől tartják magukat tőlle. csak a pénz, meg a pénz...
2010. dec. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
de figyusz, ebben a tudatos távoltartásban azért csak lehet valami, nem ?? én is ilyen vagyok, tudatosan hallani se akarok semmi ilyenről, mert tudomány-párti vagyok, nem szeretem a homályos hiteket
2010. dec. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A bankszámlámra még nekem sem tett be, de elintézte, hogy ha nem volt pénzem kabátra kapja egyet valakitől, meglepetés szerűen. Igaz, soha nem kételkedtem a létezésében. Soha nem vártam úgy Isten segítségét, hogy közben megkérdőjeleztem a létezését. Sőt nem várom el, hogy segítsen, de ha ad azt megköszönöm. Sajnos most még a sátán uralmát éljük.
2010. dec. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
a bibliát erősíti a tudomány, és nem gyengíti. sőt, alátámasztja. amikor a biblia tudományos kérdéseket érint, mindíg pontos. a homályos dolgokkal kapcsolatban egyetértek, de pusztán a vallások miatt elhatárolódni a bibliától... bár ez is érthető, mert amit a vallások művelnek.
2010. dec. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%
Mert a nem létező "valaki" nem tud létező dologgal foglalkozni? Erre gondoltál már?
2010. dec. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mert ő magasabban van, mint Afrika ezért fentről csak elnézni tudja őket, vagy lenézni tud esetleg rájuk.
2010. dec. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!