Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek ha megkérnék egy...

Szerintetek ha megkérnék egy nagyon Istenfélő embert hogy imádkozzon értem az megmentene?

Figyelt kérdés

Nem mondok sokat...Lerövidítve a gonosz teljesen a hatalma alá kerített,és én nem tudok szabadulni.Már időtlen idők óta szomjazom Isten szeretetére,újra érezni akarom azt amit régen,újra hinni akarok és szolgálni! Mindig elkezdek a lejtőn felfelé haladni,de állandóan megbotlok és visszazuhanok. Egyedül nem tudok szabadulni! Templomba nem akarok menni,az felejtős dolog,szerintem Isten igéjének/szavának túlságosan is ellent mond.

Gyülekezetet meg egy jót sem találok,az összeset belepték a rossz,pénzért sóvárgó emberek.Pedig ezt a helyet találtam volna a szabadulásom pontjának. De ha jelen van a rossz az sajnos nagy erővel lesújt rám,túl gyenge vagyok. :S

Ha Isten elvezet egy nagyon Istenfélő emberhez,és megkérném hogy imádkozzon értem szerintetek az segítene rajtam?Adna akkora kegyelmet hogy abban a pillanatban megtérjek?Kimondhatatlanul szeretném és vágyom rá,ISTEN NÉLKÜL NEM TUDOK ÉLNI!

13/L


2010. dec. 21. 18:05
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Tőlem akár jöhet a sok hitetlen szövegelés,hogy Isten nem létezik,Isten rossz,blablabla... Hiába is beszéltek nekem,én már megtapasztaltam Isten hatalmas erejét,a szavatok mit sem ér!Inkább ne fáradjatok!
2010. dec. 21. 18:08
 2/30 anonim ***** válasza:
Csak te tudsz segíteni magadon. Szerintem nem a gonosszal küzdesz, hanem árnyakkal.
2010. dec. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
nekem is jöhetne egy kis ima-help
2010. dec. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
40%

"én már megtapasztaltam Isten hatalmas erejét"

Az egész írásod arról szólsz, hogy mennyire el vagy tőle szakadva. Szóval én azért nekifutnék még egyszer ennek a "Tényleg biztos, hogy van olyan tapasztalatom, ami érdemben alátámasztja, hogy van Isten?" kérdésnek.

2010. dec. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
am sztem frankón nyomhatnánk egymásért.. én Tamás vagyok együtt imádkozzunk már egyet mondjuk 18:16kor h legyen jó napunk mind2őnknek
2010. dec. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Ott a múlt idő.Bár megtapasztaltam Isten hatalmas erejét,túl gyenge voltam és elszakadtam tőle,de ez is csak arra világított rá hogy számomra lehetetlen nélküle leélnem az életem!És bár szeretnék újra megtérni,de a gonosz túlságosan a hatalmába kerített,egyedül nem tudok szabadulni...

Remélem így már értesz. (:

2010. dec. 21. 18:15
 7/30 A kérdező kommentje:
Ha soha nem szerettem volna és soha nem hittem volna benne,most nem is lennék tudatában annak hogy mennyire elszakadtam tőle,és hogy mennyire hiányzik. :(
2010. dec. 21. 18:16
 8/30 anonim ***** válasza:

am elvileg ha meg vagy keresztelve és egyszer már úgy érezted Istennel vagy akkor Jézus nem hagy el nem mondja azt h na most hülye vtál mégse váltalak meg, bocs bocs...

Szal sztem csak szólnod kell h megint itt vagy és meg is van

2010. dec. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Nem,nem Isten hagyott el!ÉN hagytam el ŐT!

Hidd el,régóta könyörgöm,de hiába,mert a vétkeim újra és újra visszarántanak,amikor már a jó úton kezdek járni. :S

2010. dec. 21. 18:21
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

de a Bibliának pont az a lényege h már meg vagy váltva neked csak el kell fogadnod ...

Azaz a semmiért könyörögsz, csak meg kell köszönnöd és el kell fogadnod h Jézus megváltott

és nah vágod h mint a tékozló fiút frankón visszafogad Isten.. és ha minden igaz te már csak azért is "jó" leszel mert hálás vagy neki és nem akarod megbántani..


milyen vallású vagy am?

2010. dec. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!