Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van 1 PSP-m amivel mindíg...

Van 1 PSP-m amivel mindíg valami probléma van ami a családomat is érinti (sok a vita miatta). Mintha a psp-met megszállta volna az ördög. Milyen imákkal kérhetnék segítséget Istentől, hogy jó legyen a psp-m?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pontosan miket csinál? Milyen szoftver van rajta?
2010. dec. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi atyánk, aki a mennyekben vagy, küldj nekem egy beutalót a gyogyóba! Ámen.
2010. dec. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Volt szervízben is az (előző beszólás jóvolt (Y) :D ) vettünk bele új aksit és memkarit 6.30-as verzió helyett újat raktunk rá, volt franciaországban is (pspnagysonyszervíz) és neeem jó.
2010. dec. 30. 13:25
 4/11 anonim ***** válasza:

Próbáltál már GEN D3-at tenni rá?


első

2010. dec. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szedd le róla a hűtőmágneseidet. :D
2010. dec. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem raktam rá GEN D3-at asszem de most nem is akarok vele sikmindent csinálni majd pár nap múlva újra elvitetem a gödöllői szervízbe.
2010. dec. 30. 13:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Véletlen nem a humor kategóriába akartad ezt írni? :D
2010. dec. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Áldjad meg!
2010. dec. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
használd Isten nevét az imáidban. sokan nem hisznek abban, hogy léteznek démonok, akik akár tárgyakhoz is kötődhetnek, pedig a biblia beszél arról, hogy bizony ez előfordúlhat. az említett tárgyakat az adott személyek egybehordták, és elégették a biblia tanúsága szerint, ami szerintem számodra nem jó hír, de Isten bizony nem szereti az erőszakot, a gyilkolászást, és egyéb divatos játékok vezérfonalait, azt írja: gyűlöli a lelke mindazt, aki az erőszakot szereti. sajnos ezek a játékok befolyásolják az ember gyermekét, mert sátántól, a hazugság atyjától származnak, aki emberölő volt kezdettől fogva.
2011. jan. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Annyit javítanék az előző kommentben, hogy okkult könyveket, tárgyakat hordtak össze és azt égették el. Jóskönyv, boszorkánykönyv, wudu-babák -ilyenekre gondolok.
2011. jan. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!