Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A kezdő Krisnásoknak hány kör...

A kezdő Krisnásoknak hány kör Japázás ajánlott? És a nap részeiben magukkal szokás hordani a Japa láncot?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. jan. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hare Krisna,


A cél a napi 16 kör. Azt, hogy ki mennyi idő alatt jut el erre a szintre, az sok mindentől függ. De igyekezz ne a mennyiségre, hanem a minőségre törekedni, arra, hogy őszinte, átéléssel japázz. Jobb csak egy kört, de azt nagyon odatéve, mint 16 kört, olyan "na, végre mára ezen is túl vagyok végre" hozzáállással.


Azért célszerű magadnál hordani a japa láncot, mert így bárhol előveheted és japázhatsz.


Hare Krisna!

2011. jan. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Haribol!

Köszönöm a választ! :) Nemrég kezdtem Japázni, 1-2 kört csinálok, pár napja még csak! Egyre lelkesebb vagyok, elemlem hamarosan! :)

2011. jan. 11. 20:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Gouranga!


Tudod, minél többet japázol, annál többet akarsz, mert érzed majd a különbséget, hogy milyen feltöltődést képes adni! Legalábbis nálam ez így működik. De tényleg figyelj arra, hogy inkább őszinte, szívből jövő legyen, és ne a mennyiséget tartsd fontosabbnak.

Megkérdezhetem, hogy merre, hol laksz?


tegnap 17:04-kor írtam először ide.


Haribol!

2011. jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Írtam e-mailben! :)

Hari!

2011. jan. 13. 23:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Hari bol!

De jó olvasni titeket!

Szép bhakták vagytok így tovább! :)

2011. aug. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én egy kicsit furcsán kezdtem: először akkor csináltam napi egy kört, ha eszembe jutott. Aztán kialakult az, hogy minden nap csinálok egy kört. Egyszer csináltam hármat egy nap, aztán eszembe jutott, hogy ki kéne próbálni ezt a napi 16 kört. Azóta minden nap 16-ot csinálok. A láncot magammal szoktam vinni, de ez nem kötelező, csak praktikus, ha sok kört csinálsz egy nap.
2014. febr. 18. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!