Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mennyit érhet? Tulajdonomban...

Mennyit érhet? Tulajdonomban van egy 1860-as évek beli Biblia, ami a kiadást illeti ritkaság, és az országban pár darab található még ezen kívül!

Figyelt kérdés
Ráadásul egy zsidó családé lehetett,mert különböző dokumentációkat találtam benne még a világháborús időkből!És még azon kívül van a könyvben 3-4 1938-as szentkép is! A könyvet a padlásunkon találtam.Mennyit érhet vajon??
2011. márc. 15. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Beirod a keresobe: konyvantikvarium, s ott tedd fel a kerdesedet es megfogod kapni az informaciot.
2011. márc. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi.De van olyan itt,aki esetleg tudna ide írni nekem egy esetleges értéket??
2011. márc. 15. 17:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Vidd el egy becslőhöz, Ő biztos tud segíteni.
2011. márc. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem tudom mennyire helyén való a bibliából pénzelni.(javítsatok ki, ha nem igaz) nem akadékoskodni akarok..
2011. márc. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem szeretném eladni!Eszem ágában sincs!nemek az eszmei értéke többet számít!Édesapámat is lenyűgözte a könyv,és engem is.Csupán csak kíváncsiságból kérdezem!

Egyébként vallásos vagyok.

2011. márc. 15. 20:11
 6/8 A kérdező kommentje:
*Nekem
2011. márc. 15. 20:11
 7/8 anonim ***** válasza:
pedig én megvenném. mit ír a zsoltárok 83: 18-19 ben? bemásolnád? köszi.
2011. márc. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pár száz ezer, max. 1 milla, szerintem. De ez csak tipp, nem vagyok becsüs. Ha ilyeneket gyűjtenék, és lenne miből, úgy 500at simán kifizetnék érte.
2011. ápr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!