Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha öngyilkosságot kiséreltem...

Ha öngyilkosságot kiséreltem meg akkor nincs mentség a pokol tűzébe taszitanak örökre? Milyen bűntetést szabhatnak ki rám?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 10:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Gondolom volt rá okod, hogy el akartad dobni az életed. Ha valaki erre vetemedik nyomós oka lehet rá és semmilyen vallásnak vagy Istennek nincs joga megítélni téged ezáltal.

Ha valaki tényleg eljut odáig, hogy annyi fájdalom van benne vmi miatt, hogy nem lát kiutat, és nem is kap segítséget, nehogy már megítélje akármilyen vallás, vagy akár Istenség, akinek fogalma sincs arról mi a szenvedés. Könnyű fentről beszélni és jónak lenni.

2011. márc. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Istentől lehet kapni segítséget. Én saját magamon tapasztalom ezt sokszor. Ne add fel!
2011. márc. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!