Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Aki bahai hitű az végezhet...

Aki bahai hitű az végezhet önkielégítést?

Figyelt kérdés
Bahai hitet akarok felvenni, és nem tudom, hogy szabad e az önkielégítés ezen a valláson belül, valamint hogy áll a homoszexualitáshoz, illetve, hogy hány felesége lehet az embernek, és kötelező e fiút és lányt is e szülni?
2011. ápr. 17. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
:D :D :D
2011. ápr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia kedves Kérdező!

Énis a bahai hitet szeretném felvenni.

Az önkielégétéssel kapcsolatban nem tudok válaszolni, de ez nekem nem fontos, mivel én ilyesmit nem szoktam csinálni. A homoszexuális embereket nem ítélik el, de magát a homoszexualitást igen.

Csak egy feleséged lehet, de ha úgy tértél át bahai hitre, hogy több feleséged volt, nem kell elválnod, de nem vehetsz újabb feleséget.

Minél több gyereked születik, annál jobb.

Én olvastam a neten olyan bahai családokról, ahol 5 gyerek van, és ez az átlag, ennél kevesebb ritka, de ennél több előfordulhat.

a komolyan gondolod a dolgot, írj privit, és írjál linkeket is, ahol bahai hívőkkel lehetne beszélgetni fórumokon.

Üdv: Anna

2011. ápr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%

Sziasztok!

Jókat röhögök a válaszolókon.

Elárulok nektek valamit, a baháí hitben nincsen papság, így főpapok sincsenek.

Jót röhögtem a hülyeségetekne, de nem baj, legalább feltöltődök boldogsághormonnal, és fenn tudok maradni hajnalig, és tudok a csütörtöki vizsgámra tanulni.

Üdv: Anna

2011. ápr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Anna te vagy az új kedvencem!
2011. ápr. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Anna nagyon kérlek, ha ezt a hitet akarod népszerűsíteni ne tegyél fel hülye kérdéseket, mert ezzel lejáratod. Ha tudsz olyan normális kérdést is kiírni, mint én kérlek csak akkor tedd.
2011. ápr. 19. 22:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden szenyózás nélkül,ezt kéne állam vallásá tenni Magyarországon.Megoldódna a népesség csökkenés problémája,sőt mi lennénk a legdinamikusabbak Európában.
2011. ápr. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 titak ***** válasza:

"Én olvastam a neten olyan bahai családokról, ahol 5 gyerek van, és ez az átlag, ennél kevesebb ritka, de ennél több előfordulhat."

Wazze, én meg azt hittem, hogy ezek romák.

2011. ápr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!