Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen csodákat igazoltak II....

Milyen csodákat igazoltak II. János Pál pápa boldoggá, majd későbbi szentté avatásához?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Magyar kuríron olvastam valami apácáról, aki meggyógyult a közbenjárására. Azt nem tudom, hogy ez melyik "stádiumhoz" volt a "belépő". Sajnos most nem tudok rákeresni, mert nagyon csiga a netem, épp egy monostor vendégházában csücsülök. :) Az a nővér azt hiszem, talán spanyol volt, vagy dél-amerikai, vagy talán olasz.
2011. ápr. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Arra is kiváncsi lennék, hogy milyen csoda folytán gyógyult meg az az apáca? Imádkozott az egészségéért Istennél?
2011. ápr. 29. 09:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg kulcsszavakkal rákeresni itt: [link]

Az, hogy valaki közbenjárására gyógyul meg, ugye azt jelenti, hogy imádkozott Istenhez, hogy II. J. P. közbenjárása által gyógyuljon meg / kérte II. János Pált, hogy könyörögjön érte Istennél, hogy gyógyuljon meg. (Ezt már halála után.)


Különben katolikus vagy? ...

2011. ápr. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kicsit összezavart a kérdésed. Még csak boldoggá avatják. Tehát az említett kiinduló csoda ehhez vitt.
2011. ápr. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eza csoda elég lesz a szenté avatásához is, ami majd később történik meg.
2011. máj. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egy francia apáca felépülését ismerték el csodának: Marie Simon-Pierre Parkinson-kórban szenvedett, majd hirtelen meggyógyult, miután az elhunyt II. János Pálhoz fohászkodott segítségért.
2011. máj. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!