Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol találhatók gyülekezetek...

Hol találhatók gyülekezetek pest megyében? (pontosabban a "Tápió vidékek" környékén).

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 10:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mire gondoltál ? Alkoholisták gyülekezetére ?
2011. jún. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Milyet?
2011. jún. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mivel hogy ez a "vallás kategória" és magyar ember vagyok biztos nem alkohol vagy buddhizmus gyülekezetére gondolok, hanem keresztény gyülekezetre.
2011. jún. 13. 12:04
 4/15 anonim ***** válasza:
De milyen gyülekezetre gondolsz? Katolikus, református, evangélikus, hit gyülekezet vagy mégis milyenre?
2011. jún. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha így hallgat, akkor biztos jehovista...
2011. jún. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Keresztény gyülekezetre gondoltam, ahol Jézusról beszélnek. Egy kis házikó vagy hasonló. És nem vagyok Jehovista félreértés ne essék.
2011. jún. 13. 13:20
 7/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Sajnos nagyon sok gyülekezet, egyház valja magát kereszténynek, holott köszönő viszonyban sincsenek Krisztus követésével!


Én most ott tartok, hogy nagyon sok egyházat, (eddig 13-14 magát kereszténynek valló) "egyházat" , vagy "gyülekezetet" átfogóan tanulmányoztam, mert arra voltam kíváncsi, hogy melyik az amelyik igazán a biblia igazságát hirdet, tanítja, tanulmányozza, és Isten igéje szerint él Krisztust követve azon a keskeny úton!


Én ilyen gyülekezetet keresek, de sajnos eddig még nem találtam!


Ilyen szemmel nézve az egyházakat nagyon érdekes és megdöbbentő eredményre jut az ember!



Ha katolikus gyülekezetet keresel az biztosan van minden kis faluban is. Ha konkrétan valamilyen más egyházat keresel akkor az egy kicsit más! Konkrétan milyen felekezetet szeretnél? Mert mindegyik azt mondja magáról, hogy ő az igaz egyház, nahát erről lehetne mesélni!!!

2011. jún. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én simán csak olyan emberek között szeretnék lenni, akik összejönnek pl hetente és Jézusról tanítanak, beszélgetnek stb...
2011. jún. 13. 16:47
 9/15 anonim ***** válasza:

>> Én simán csak olyan emberek között szeretnék lenni, akik összejönnek pl hetente és Jézusról tanítanak, beszélgetnek stb...


Kérdező, szégyelld magad, hazudtál !!

2011. jún. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%

Kedves kérdező!


Ez nagyon jól hangzik, de sajnos még nem találkoztam olyan gyülekezettel amelyik nem talált volna ki magának nevet, vagy nem taláktak volna ki dogmákat, vagy belemagyarázásokat, és csakis kizárólag az igével foglalkoztak volna!

Ha Te találsz ilyen embereket, és ilyen gyülekezetet akkor írd meg nekem légyszíves!

Én is nagyon örülnék ha lenne ilyen gyülekezet!!!

2011. jún. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!