Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tényleg tegnap volt a 10millió...

Tényleg tegnap volt a 10milliószoros nap?

Figyelt kérdés
nekem eléggé átverés szaga vol
2011. júl. 6. 13:56
 1/10 A kérdező kommentje:
mármint az hogy amit gondolunk,mondunk teszünk az 10milliószorosan hat vissza ránk a TIBETIEK szerint
2011. júl. 6. 13:56
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Tizmilliószoros baromság!
2011. júl. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tegnap kívántam a szomszédnak, hogy nyerjen a lottón. Remélem bejön.
2011. júl. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, miért nem inkább magadnak kívántad azt a lottónyereményt?

Igen, tegnap volt a tízmilliószoros nap.

Üdv: 29/L

2011. júl. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez nem a szerencséről szól. A karmikus cselekedetek hatásáról. Tehát ha valaki hazudik akkor 10 000 000 - esen hazudik, ha megment egy lényt akkor 10 000 000 lényt ment meg. Persze a a tibeti buddhista kalendárium szinte minden napra kijelöl valamilyen hatást, azért, hogy a gyakorlókat inspirálja. Minden újhold dákini nap, minden telehold Sakjamuni nap és így tovább, a nyungne és más gyakorlatok is szabályozva vannak a naptárban, ahogy ezt más vallásokban is megismerhettük.
2011. júl. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 pelgrim ***** válasza:

Van benne valami, ez nem csupán átverés, de azért úgy mint sok mindent, ezt se kell olyan szorosan értelmezni.


Minden gondolat, kiejtett szó vagy tett létrehoz valamit. Hasonlóan működik mint egy sima víztükörbe ejtett tárgy. Ott ahol a tárgy a víz felületén áthatol, kör alakú hullámok jönnek létre, azok egymást követve elérik a víz peremét ott megfordulnak és visszatérnek arra a helyre ahonnan kiindulnak, útközben megmozdítva minden tárgyat ami a víz felületén van. Ez néhányszor megismétlődik, míg végül a víz felszíne ismét tükörsima lesz.


Ehhez hasonló dolog történik a gondolatokkal, azzal a különbséggel, hogy a „hullámok” nem vesztik erejüket mert a gondolatnak nincs ellenállása, ellenben minden hasonló gondolat csatlakozik hozzá és megsokszorozza erejét.

2011. júl. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves Mab, és Utolsó!

Akkor én ezt most jól elba..tam, vagy mi lesz?

Az isem mindegy, hogy valaki a tízmilliószoros napokon mit olvas? mert ha nem mindegy, akkor attól félek, hogy én ezt nagyon elba...tam.

Mindjárt kiírom az ezotéria topicba, hogy elba...tam a tízmilliószoros napot, mit csináljak? Vagy mégsem ba..tam el?

Nem merem leírni, hogy mit műveltem tegnap, mert akkor azt mondanák sokan, hogy hülye ez a csaj, és egy bizonyos vallás képviselői félreérthetik, és elkezdenének örülni, hogy jaj, de jó ez a csaj rövid időn belül x vallású lesz.

Szóval, egy bizonyos vallás szent könyvét olvastam tegnap, nem a Bibliát, ne örüljetek, bár azt már régen nem olvasom. Lehet, hogy elég baj az, de ez van.

Szóval, egy bizonyos vallás szent könyvét olvasgattam tegnap, de azt a vallást nem áll szándékomb an felvenni. Mivel azonban tízmilliószoros napon olvastam azt a bizonyos könyvet, lehet ennek valami következménye? Pl. kinyílik a szívem x vallás felé, ha akarom, ha nem?

Nagy útkeresésben vagyok egyébként. Szóval, ezt én most nagyon elba..tam, vagy jó úton haladok, vagy nincs ennek jelentősége, hogy hogyan döntök vallásváltás kérdésében?

Az tuti, hogy év végéig dönteni fogok, és kész, mert ebbe már bele lehet őrülni.

Csak abban kérnék segítséget, hogy befolyásolni fogja-e a döntésemet az, hogy én mit olvastam tegnap, vagyis a tízmilliószoros napon?

Üdv: 29/L

2011. júl. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tíz milliószorosan melóztam?De jó,már nyugdíjas is vagyok,lógathatom a lábam!!!:)
2011. júl. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az a kérdésem, hogy vajon mikortól számítva van ez a 10mX-os nap. A nap megteremtésétől vagy az első ember megteremtésétől? Vajon melyiket honnan tudják, hogy mikortól kell számolni?
2011. júl. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 pelgrim ***** válasza:

tegnapelőtt 21:04


Mint ahogy előző válaszomban írtam, (tegnapelőtt 20:52) nem kell mindent ilyen szorosan értelmezni. Természetesen nem mindegy, hogy mit olvasol; gondolataidnak teremtő ereje van és olvasmányaid kétség kívül befolyásolják gondolataidat melyek a jövődet alkotják. De ahhoz hogy ezt megtapasztalhasd szükséges, hogy (ön-)tudatodat egy magasabb színvonalra emeljed.


Fogalmam sincs arról, hogy mit jelent ez a 10milliószoros nap, de nem is tartom fontosnak. Szerintem ez nem több mint némely vakbuzgók által kitalált babona; sokkal fontosabb a szándék, ugyanis a tudat vagy a szellem világában felületességnek helye nincs.

2011. júl. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!