Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Exkeresztény bahái emberek?...

Exkeresztény bahái emberek? Hogy álltok a hitetekkel?

Figyelt kérdés
Mivel nem szabad személyesen kérdezni, így kérdezem meg hogy pl Annával mi van, hova lett?
2011. júl. 7. 01:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Leléphetett Iránba és még nem köttette be a netet...
2011. júl. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, ki mondta neked ezt a hatalmas baromságot, hogy nem lehet személyesen kérdezni?

Az általatok keresett hölgy nem Iránban él, csak nem írkál már ide, mert unja a sok értetlenkedő emberkét a Gyik-on.

Üdv: 29/L

2011. júl. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, bocsi a hülyeségemért, rájöttem, hogy mi a kérdésed. Félreértettem, azt hittem, hogy úgy érted, hogy a hitről nem szabad kérdezni.

Az egyértelmű, hogy emberekről nem szabad kérdezni a Gyikon, ez egy szabály, amit a moderátorok hoztak, hogy az emberek ne nyomozgassanak egymás kiléte/személyes adatai után.

Szólok a barátnőmnek, hogy kerested, majd ír privit.

Üdv: 29/L

2011. júl. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Anna, ez gyenge. Tudjuk, hogy te vagy az. Nehéz elhinni (számomra), hogy odaadta volna egy barátnőjének a GYIK fiókját, amiből egy embernek 20 is lehet, szóval...

Amúgy a stílusotok is egyezik, szóval szinte tuti, hogy nincs barátnő.

2011. júl. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, pedig odaadta a Gyikfiókját, hogy neki már nem kell, így nekem nem kellett csinálni másikat.

A barátnőmet kisbaba korunk óta ismerem, így mindent tudok róla.

Üdv: 29/L

2011. júl. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És te nem Bahái hitű vagy véletlenül? :)
2011. júl. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13:14 vagyok, hát akkor minden tiszteletem (hacsak nem vagy te is baháj, úgy nem nagy érdem), hogy kibírod Anna társaságát!
2011. júl. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Látod, kedves Kérdező, már meg is érkezett Anna. Egy időben valahogy sikerült sok azonos kérdésre válaszolnom vele, és volt egy nagy váltás, amikor több ember nevében írogatott egyszerre... Olyan, mint egy 12 éves gyerek, nem vállalja a nevét, nem vállalja, hogy hazudik, stb. Fura egy lány... Anna, nyiss egy új fiókot, akkor nem kell hazudoznod! Bár a stílusod félreismerhetetlen. :P
2011. júl. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Hú, már nem tudom, ez melyik kommentelőnek fog szólni, mert nem jegyeztem meg az időpontot.

Én még nem vagyok baháí hitű, de a barátnőm nagyon győzköd, hogy az milyen klassz, és úgy néz ki, hogy egyre több sikerrel.

Üdv: 29/L

2011. júl. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!