Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek meggyónjam azt,...

Szerintetek meggyónjam azt, hogy múltkor zenét hallgattam a templomban?

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=xCChxBSRo1Y ezt hallgattam... meg kellene gyónnom?
2011. júl. 10. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A templomban zenét hallgatni? Szerintem szimpla illetlenség még akkor is, ha az ember turistaként néz be párba. Azon kívül olyan zenét hallgatsz, ami tetszik, de nem azért jár templomba az ember, hogy zenét hallgasson. A helyedben én meggyónnám, de csak akkor tedd, ha lelkiismeret-furdalásod van miatta.
2011. júl. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Hány éves vagy? Ez csúcs. :) Gyónd, lesz a papnak egy jó pillanata. Csak ne röhögjetek nagyon hangosan a gyóntatószékben. :D:D

Félreértés ne essék, gyakorló katolikus vagyok, de amilyen lelkiatyám nekem van... rámnézne nagy szemekkel, és elröhögné magát. Persze csak ha úgy tálalom.

Mindenesetre nem éppen Istenre figyeltél a linkelt zene alapján a szentmisén, szóval ezt már nem ártana meggyónni. De tudod, meg kell fogadni, hogy nem akarod többet csinálni... Vigyázz... :D

2011. júl. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Emberi gyarlóság.Az viszont pozitív,hogy elgondolkodtál ezen.Ennyivel le is zárhatod a dolgot,kívánom neked,hogy mindig ekkora vétked legyen csupán.
2011. júl. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Ez egy jó szám! ;) :D Amúgy megemlítheted...:D
2011. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Próbáld meg hogy végig a mise minden egyes szavára figyelsz, és amit mondasz azt komolyan gondolsz. Általában nehéz a szórakozottsággal megbírkózni, de azért nem lehetetlen, és ha így veszel részt egy misén az nagyon nagy élmény lesz.


Ajánlom ezt olvasni:

[link]

2011. júl. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
A kérdés inkább az hogy : eggyáltalán érdekel az amit Isten gondol rólad? Szerintem Sátánista zenét hallgattál(halálfej stb.. vannak a videóklipben, abból gondolom mert nem halgattam végig)
2011. júl. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen
2011. júl. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
15:06-osnak: A halálfej távolról se sátánista jelkép. Templomok díszítésében is gyakran előfordul, és például Keresztes Szent János-nak a kereszt mellett ez volt az egyik berendezési tárgya. Egyszerűen csak az elmúlásra emlékeztet.
2011. júl. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gyónd meg, mert nagyon illetlenség volt az amit csináltál a templomba... sajnálom, de ez a véleményem :)

Soha ne hallgass zenét a templomba zenét!

2013. márc. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!