Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerinted valóban emberek...

Szerinted valóban emberek szenvedésének a hangjai hallhatóak az alábbi videóban?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 13. 09:36
1 2
 1/13 LORDRAPTOR válasza:
inkább beszélgetések kiabálások
2011. júl. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Lehet hogy tényleg szenvedő emberek, de lehet akármi más is, ahol sok ember van. De az szerintem biztos, hogy nem a föld alatt volt valami hely, ahonnan ez jött, legalábbis nem a pokolból jöttek a hangok :). Elképzelhető, hogy a föld alatt léteznek helyek, ahol emberekkel kísérleteznek, de az valószínűleg nem tudódna ki.
2011. júl. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
"a füstből egy denevérszárnnyal rendelkező több méteres lény csapott hirtelen a táborra"ez már nevetséges. Szerintem nem annyira egyértelmű, hogy ezek emberi hangok. Előző hozzászóló, olvastad, hogy 12 km-es mélységben 180 fok volt, és ezek a felvételek 9 km-ről jönnek? Hol lennének akkora melegben emberkísérletek?
2011. júl. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem olvastam el a cikket, de ezekszerint nem is baj..füstből kilépő denevérszárnyas alak :)
2011. júl. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ez egy szórakozóhelyről szűrődhetett ki ahol egy csajt is ijeszgettek xD
2011. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
kamu.ne hidd el.bárki ki tud ilyet találni,akár csak poénból is.de agymosó szekták kedvelt eszközei is az ilyesfajta megfélemlítés.
2011. júl. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Csak nem vmi orosz rémsztori :D Olvastam :/
2011. júl. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
Mintha férfiak beszélgetnének, és... és valami madarak "sikítoznának", vagy ilyesmi, lehet, hogy ez a felvétel magasabban készült... xD átverés
2011. júl. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Feltűnő,hogy ha jobban belefülel az ember akkor mindössze csak egy csaj és egy pasi hangját hallani váltakozva háttérzajjal keverve.Biztos ők ketten voltak legközelebb a lyukhoz.:)


Ultra fake!!!

2011. júl. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Persze, a pokol a föld alatt van??:DDD

A Jóistent meg a stratosférában találjuk. Ott repkednek az angyalok is. A felhőkön szoktak ücsörögni.

Micsoda baromság.

2011. júl. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!