Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Honnan tudnám letölteni?

Honnan tudnám letölteni?

Figyelt kérdés

Megmondaná valaki, hogy honnan tudnám letölteni Jáki László “Isten és a Nap Fatimában” című könyvét? Esetleg ha valakinek megvan letöltött formában el tudná azt nekem küldeni?

Előre is köszönöm.


2011. aug. 19. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Letölteni nem tudtam sajnos, de ez szerintem viszonylag olcsó: [link]

550 Ft a postaköltség :)

2011. aug. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Külföldi vagyok, inkább a letöltést választanám.
2011. aug. 19. 19:56
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Utánanéztem a neten, de letölthető anyagot nem találtam. Ellenben megtudtam néhány dolgot, ami neked valószínűleg nem újdonság, de nekem az volt:

- Az író katolikus volt.

- A könyv a fatimai jelenésekről szól.

- A neten szinte az összes könyvesbolt az ezotéria kategóriába sorolja a könyvet.

- Az eddig olvasott válaszaid alapján Te, kedves kérdező, nem vagy sem katolikus, sem más felekezetbeli keresztény; nem hiszel Istenben, sőt, inkább cáfolni igyekszel a keresztény ill. a bibliai tanokat (kicsit pongyolán fogalmaztam, de a lényeg ez).

Érdeklődsz viszont az ezotéria iránt; legalábbis pár hónappal ezelőtt ebben a kategóriában (is) népszerűsítettél egy ezo honlapon olvasható, regressziós hipnózisról szóló könyvet.


Fentiek alapján én azt javasolnám, hogy az Ezotéria kategóriában vagy valamelyik turbóateista oldalon tedd fel a kérdésedet, talán ott több sikerrel jársz.

Üdv.

2011. aug. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

@Berta Wooster


Kösz a tanácsot “Berta”. Azért tettem a kérdést ebbe a kategóriába, mert ezt a könyvet nekem egy hitoktató ajánlotta és gondoltam, az erre látogatók jobban ismerik.

Amúgy tény, hogy Anthony De Mello könyvei is elsősorban az ezoterikus körökben ismertek, annak ellenére, hogy ő egy jezsuita szerzetes volt, de az is igaz, hogy nem is akármilyen.

2011. aug. 20. 14:41
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem, valóban nem volt akármilyen: a katolikus egyház felső szintje is elhatárolódott tőle, ill. az írásaitól. Saját szememmel láttam erről egy körlevél-féleséget pár évvel ezelőtt.

Gondolom, az a hitoktató sem tudja ezt, aki ajánlotta a könyvet...

2011. aug. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Berta: te a belső imát nevezed regressziós hipnózisnak?
2011. aug. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ma 13:18

Nem, miért, hol neveztem annak?

A kérdező válaszait átnézve ez szerepelt egy helyen.

Akarod pontosan, előbányásszam? :)

2011. aug. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Berta: Akkor bocs a feltételezésért. Csak azért kérdeztem mert szerintem a belső ima jó dolog a hipnózis meg egy elkerülendő rossz. De ezek szerint ebben egyetértünk.
2011. aug. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ma 08:59


Huh. :)


1. Úgy látszik, vagy nem tudok fogalmazni, vagy valamit nagyon félreértettél, vagy mindkettő. De megbocsátom, mivel kérted. :)

2. A hipnózis szerintem is kerülendő rossz, ebben egyetértünk.

3. A belső imáról fogalmam nincs, mi lehet; de az előző válaszban ezt nem vallottam be, mert nem éreztem szükségét. :) Viszont tényleg nem azonosítottam ezeket sehol. Vagy igen? :)

2011. aug. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!