Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tényleg az ördögnek van a...

Tényleg az ördögnek van a legszebb arca?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 23:20
 1/9 nixon666 válasza:
Ez tényleg 1 kérdés?
2011. szept. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nixon666: trollkodsz? :)

kár h GYIKen nincs ismerős funkció, írnál nekem egy privát emailt? mert én nem látom a tiedet >.<

2011. szept. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sághegyi Csaba ***** válasza:

Ezék. 28,17

Szíved felfuvalkodott szépséged miatt; megrontottad bölcseségedet fényességedben; a földre vetettelek királyok előtt, adtalak szemök gyönyörűségére.

Ezék. 28,18

Vétkeid sokaságával kereskedésed hamisságában megfertéztetted szenthelyeidet; azért tüzet hoztam ki belsődből, ez emésztett meg téged; és tevélek hamuvá a földön mindenek láttára, a kik reád néznek.

Ezék. 28,19

Mindnyájan, a kik ismertek a népek közt, elborzadnak miattad; rémségessé lettél, s többé örökké nem leszel!


Tehát nagyon szép volt, de rémisztővé lett.

2011. szept. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nem lett az rémisztővé.


ha rémisztő lenne, nem lenne bűnözés.

2011. szept. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"nem lett az rémisztővé.


ha rémisztő lenne, nem lenne bűnözés."


Csak az általa terjesztettett hazugságok és az általa kínált ideiglenes élvezetek szépek. A valódi arca szerintem nagyon félelmetes.

2011. szept. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az ördög ott lakik mindannyiunk szívében. A te egód az, aki arra akar rávenni téged, hogy őt hízlald, és ne törődj az Igazsággal.
2011. szept. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Isten az ördögnek is megtudna bocsátani?
2011. szept. 20. 21:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg tudna, ha az ördög kívánná ezt. De nem teszi.
2011. szept. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Véleményem szerint az Ön kérdése kissé szánalmas és agyi problémákra utal.Semmiféle ördög nem létezik,az egész csak kitaláció,megszervezett megfélemlítés.Egyébként is,az elmélet kedvéért tegyük fel hogy "van" ördög.Szinte kizártnak tartanám hogy emberi arca legyen.Bár szintén feltételezzük hogy emberi arca van,ez kizárólag csak egy Stockholm-szindrómás egyén tudná értékelni(Stockholm szindróma=az áldozat beleszeret a fogva tartójába és kínzójába)

Üdvözlettel

Senki

2012. aug. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!