Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ki/mi teremtette istent?...

Ki/mi teremtette istent? Honnan lett isten?

Figyelt kérdés
Ha már ebben hiszünk, valaki mondja meg légyszi h hogy is lett az isten. Ezt senki sem mondja érdekes mód... Szal Isten miből is lett pontosan? ÉS NEM TUDOMÁNYOS NÉZETEKET KÉREK, MERT AZT ISMEREM, CSAK A VALLÁST NEM ANNYIRA !!!!
2011. szept. 21. 21:30
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
én ez első válaszoló kijelentésére reagáltam ezzel és úgyértettem h isten előtt is létezett idő, de tom h neked nem ez a véleményed
2011. szept. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:

Isten előtt is létezett idő? De hát nem volt, nem lehetett Isten "előtt"..kérlek magyarázd el kicsit bővebben hogy gondolod, mert belezavarodtam...:-(

Te hogyan képzeled el Istent?

2011. szept. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
Tényleg értelmes választ vártál erre a kérdésre?
2011. szept. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

Az ősrobbanás teremtette meg.

Amúgy meg az egyház...

2011. szept. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 Sághegyi Csaba ***** válasza:
Egyszerű válasz a hit szempontjából: nem lett, hanem van. Ha lett volna, nem volna Isten. Ha van Isten, az alapvetően van, és nem lett.
2011. szept. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Láthatatlanból állott elő.Számunkra hihetetlen és megmagyarázhatatlan.Mint ahogy minden végtelen...
2011. szept. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Nah jó sok hülye gyökér, akik elkezdték magyarázni a teret, időt meg az univerzum tudományos kialakullását, ODA ÍRTAM FEKETÉN FEHÉREN HOGY TUDOMÁNYOS NEM KELL, MER PONTOSAN TUDOM HOGY HOGYAN LETT AZ UNIVERZUM AZ IDŐ A TÉR, AZ ŐSROBBANÁS ÉS A TÖBBI!!!!!Szóval máskor a kérdésre válaszoljatok ha lehet... aki meg azt írta amit kérdeztem köszi!
2011. szept. 22. 21:15
 18/37 anonim ***** válasza:
86%
hülyegyerek, ha flpercet gondolkodtál volna mielőtt felteszed a kérdést, rájössz, hogy a kettőt nem lehet külön választani, és a vallás szerint meg isten mindig volt, nincs olyan hogy létrejött, vagy megteremtették, úgyis ezt mondják a hívők, erre nincs a vallásokban semmilyen elfogadott más elmélet...
2011. szept. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 Hungy ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ez esetben tudom ajánlani, hogy ne légy lusta az életben egyszer a kezedbe venni a Bibliát, és elolvasni. Az biztos, hogy a vallás szempontjából közelíti meg a témát, legalábbis a keresztény valláséból. Amúgy ha tudni akarod, az én válaszom sem tudományos volt, hanem egy keleti vallás álláspontja Istenről.

2011. szept. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 Hungy ***** válasza:

Jó ég! Nekem még privát e-mailt is írt, hogy lecsesszen, amiért szerinte nem jó választ írtam. Pedig ha tudná értelmezni a szöveget.... :)

Még jó, hogy az e-mail címében benne van a neve, ő Galánfi Gábor, egy 14 éves gyerek. :) Úgyhogy érezzétek magatokat nagyon lezúzva, mert egy szabadidejében fénykardot készítő komoly úriemberrel állunk szemben, aki ráadásul következetesen kis "i" betűvel írja az Istent.

És mindent tud a világegyetem létrejöttéről, mert idézem:

"Én pontosan tudom hogy hogyan lett az

energia, tér, idő stb...Kétszer is végignéztem egy rendkívül pontos oktató jellegű fimet a mindneség keletkezéséről..."


Na szóval, most azt hiszem elvonulok remetének, mert jön a következő generáció, aki a fénykard készítésén kívül még nagyon sok dolgot tud. Muuuhhhaaaahhaaa! :)

2011. szept. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!