Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A vígasztaló szentlélekkel...

A vígasztaló szentlélekkel kapcsolatos bibliai idézeteket keresek. Ismertek ilyeneket?

Figyelt kérdés
Szentlélekkel kapcsolatos idézetre lenne szükségem, ha lehet akkor a Bibliából, de máshonnan is esetleg.
2011. okt. 8. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A remény pedig nem csal meg, mert a nekünk ajándékozott Szentlélekkel kiáradt szívünkbe az Isten szeretete.


Töltsön el benneteket a reménység Istene teljes örömmel és békével a hitben, hogy a Szentlélek erejével bővelkedjetek a reményben.


Őrizd meg a rád bízott kincset a Szentlélek erejével, aki bennünk lakik.

2011. okt. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Parancsolj:


Jn 14,16 És én kérem az Atyát, és más vígasztalót ád néktek, hogy veletek maradjon mindörökké.


Jn 14,26 Ama vígasztaló pedig, a Szent Lélek, a kit az én nevemben küld az Atya, az mindenre megtanít majd titeket, és eszetekbe juttatja mindazokat, a miket mondottam néktek.


Jn 15,26 Mikor pedig eljő majd a Vígasztaló, a kit én küldök néktek az Atyától, az igazságnak Lelke, a ki az Atyától származik, az tesz majd én rólam bizonyságot.


Jn 16,7 De én az igazat mondom néktek: Jobb néktek, hogy én elmenjek: mert ha el nem megyek, nem jő el hozzátok a Vígasztaló: ha pedig elmegyek, elküldöm azt ti hozzátok.


^^

2011. okt. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2011. okt. 8. 22:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Hello, Helmet. :)


Tessék, az alábbi linkeken van keresőprogram, ha bármikor bármire szükséged van a Bibliából:


[link]


[link]


[link]


[link]



A "máshonnan is esetleg"-gel meg bánj óvatosan. :)

Üdv.

2011. okt. 9. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez egészen jópofa, és hasznos. Köszi.
2011. okt. 9. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!