Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van itt olyan ember, akit...

Van itt olyan ember, akit elhagyott a Szt. Szellem?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Én most találtam rá :) És tudom hogy mindig is velem volt, csak nem tudtam, hogy ő az, fantasztikus érzés :)


Egyébként Ő nem hagy el, csak mi távolodunk el tőle, vagy a hitünk az ami meggyengül.

2011. okt. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
19:13 honnan tudod ennyire biztosan?
2011. okt. 22. 17:50
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

"A Lélek ott fúj, ahol akar." És nagyon könnyű elűzni, mert érzékeny. Törekedni kell a tiszta életre, hogy szívesen lakozzék Nálad.

És olyan is van, hogy próbatételből eltávozik egy időre, de aztán újra enged Vele lenni.


Azt hiszem, nekem volt már ilyesmi sötétségem. Most pl. a tudat van csak és a hit, hogy velem van. És ez jó, de az érzés távol van. És tudom, hogy ez nem hiba, nem bűn, és nem feltétlen csak rajtam múlik. Igyekszem minél nyitottabbnak lenni Rá, ha úgy látja jónak, akkor az érzést is adja a Jelenlétéhez.

2011. okt. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
A Szent Szellem Isteni személy. Ő sohasem hagy el, esetleg háttérbe vonul. Azt írja a Biblia, hogy Isten minden bűnt megbocsát kivéve a Szent Szellem káromlást! Ebben az esetben lehetséges, hogy eltávozik a Szent Szellem.
2012. aug. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Disznófejű szentlélek.
2019. szept. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!