Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha Magyarországon népszerűbb...

Ha Magyarországon népszerűbb lenne a Szcientológia Egyház, az megoldaná a munkahelyteremtést és talán a hajléktalankérdést is?

Figyelt kérdés

Ma néztem meg a "Míg végül semmi sem marad" című filmet, ami a Szcientológia Egyházról szól egy volt tag emlékei alapján és az volt benne, hogy alkalmaztak embereket attól függően, hogy milyen rangjuk van az egyházban. Kisebb rangúakat takarítónak, gondnoknak, vagy viszik őket építkezésekre segíteni. Magasabb rangúakat szellemi munkásokként (pl. jelentés író, auditor, térítő, tanító).


Az is benne volt, hogy léteznek ilyen bentlakásos központjaik, ahol még lakhatnak is az ott dolgozó szcientológusok munkáért cserébe.



Én arra gondoltam, hogy függetlenül attól, hogy mit gondolunk erről az egész szcientológia témáról ez a munkanélküliséggel és hajléktalanügyekkel szenvedő Magyarországon egy egész jó dolog lenne ezen embercsoportok megsegítésére. Ha népszerűbb lenne itthon a szcientológia és több központja létezne az országban, az munkát adna a munkanélkülieknek, valamint szállást és munkát a hajléktalanoknak.


2011. nov. 19. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem munkát adnak,csak rabszolgákat keresnek. Aki egyszer közéjük kerül,annak elvész az önállósága,az akarata,és ha van,akkor a pénze is.

Nem véletlen,hogy az országok többségében be vannak tiltva.

Megszabadulni onnan szinte lehetetlen.

2011. nov. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
már csak ezek hiányoznának és tényleg 100%-os lenne a népbutítás
2011. nov. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Isten ments.

Hiába adnak is munkát, alig fizetnek érte, de komolyan. Inkább még ők forgatnak ki a vagyonodból.

2011. nov. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég ment a TV-ben egy film róluk. Csodálkoztam is, mert igen nagy a befolyásuk mindenhol, rengeteg pénzük van. Igazságvizsgálót használnak, agymosást használnak, amitől az emberek függővé válnak. Jól mondta az előttem szóló, aki belép, abból koldusszegény zombi lesz. Van még magánbörtönük is azoknak, akik kezdenének felébredni. Ott aztán végleg átnevelik őket.
2011. nov. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az Euronics áruházlánc vezetője szcientológus. A férjem ott dolgozott, hát elég szemét munkaadó volt. Nem ajánlanám senkinek sem.
2011. nov. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

NEM! Ezeket a sz*rháziakat el kell takarítani az országból!

Nehogy bedőlj a rózsaszín dumájuknak!


Komolyan! Mit csinálnak a nemzetbiztonságiak? Tombolnak a szekták az országban!

2011. nov. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Xenu teremtene nekik munkát, vagy mi a fene?
2011. nov. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 mustafa33 ***** válasza:
100%
Olvasd el Madách Imre Ember tragédiáját. Pontosan leírja, csak Madách még nem ismerte a szc. egyházat, Falanszternek nevezte el.
2011. nov. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Lövöd magad???!!!
2011. nov. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
megoldani megoldaná, de nem lenne benne köszönet
2012. nov. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!