Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ezt a Bibliamagyarázatot...

Ezt a Bibliamagyarázatot honnan tudnám letölteni? Letöltőoldalakra gondoltam, torrentezni nem szeretnék.

Figyelt kérdés

*****

Esetleg van-e hasonló letölthető bibliamagyarázat máshol?

Fontos lenne,hogy hanganyag legyen!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. dec. 4. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Minden Bibliamagyarázat a felekezetek és vallások hittételeinek igazolására vannak beállítva. Autentikus hangú sola sriptura (csak az írás) elvű magyarázatot nem fogsz találni. Tudok ajánlani előadásokat ennek az elvnek megfelelően, pont egy ilyen nevű teológiai főiskola hanganyagából. Ez sem a "száraz" anyag, mivel ez a főiskola a Hetednapi Adventista Egyház (illetve tőlük kivált Keresztény Advent Közösség ( [link] által irányított. De törekednek a csak az írás alapján való magyarázatra. Melegen ajánlom.


[link]


Az iskola honlapja ez: [link]


Üdv: L

2011. dec. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!


És ha pont a fentit keresném,amit linkeltem,tudtok-e olyan oldalt,ahonnan le bírom tölteni?

2011. dec. 4. 17:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez pontosan milyen magyarázat?
2011. dec. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez a bajom,igazából csak bele szeretnék hallgatni.

De az sem sikerül.

2011. dec. 7. 17:49
 5/5 A kérdező kommentje:
Tehát én sem tudom,hogy milyen,csak kíváncsi lennék rá.
2011. dec. 7. 17:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!