Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ozzy Osbourne és a Rammstein...

Ozzy Osbourne és a Rammstein mennyire vallásos?

Figyelt kérdés
Ozzy Osbournet nem értem mert mert mindig hordja a keresztes nyakláncát de ahogy elnézem a régi albumait tök sátánista..van egy dala crowleyről,az albumján van egy fórdított kereszt stb.,A Rammsteinről meg fogalmam sincs,hogy vallásosak e vagy sem
2011. dec. 12. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Ozzy az isten! /,,/

Az istenek pedig nem vallásosak :D

http://www.youtube.com/watch?v=6-5D75nnA18

2011. dec. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2011. dec. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a Rammstein inkább ateista, bár Istenről több dalban is szó van (pl: Bestrafe mich, Der meister, Los )...Ha nem is vallásosak a téma maga valamennyire érdekli őket talán.
2011. dec. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk, csak rájuk kell nézni.
2011. dec. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Karlowy, ezt hogy érted?
2011. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%

Hát, rammstein szám:

Weisses Fleisch

Fehér hús



Te az iskolaudvaron,

én ölni készen

és itt senki

sem sejti magányomat


vörös csíkok a fehér bőrön

fájdalmat okozok neked

és te hangosan jajgatsz


most félsz és én ettől odáig vagyok

fekete vérem bemocskolja a ruhádat


Fehér húsod annyira felizgat

hiszen én csak egy Gigolo vagyok

fehér húsod felvillanyoz


Az én fekete vérem és a te fehér húsod

sikoltozásodtól egyre kéjsóvárabb leszek

a hideg veríték ott a fehér homlokodon

bezúdul a beteg agyamba


Fehér húsod annyira felizgat

hiszen én csak egy Gigolo vagyok

apám ugyanolyan volt mint én

fehér húsod felvillanyoz


Most félsz és én ettől odáig vagyok

beteg lényem megváltásért ordít

fehér húsod lesz a vesztem

az én mennyemben nincs Isten


Fehér húsod annyira felizgat

hiszen én csak egy Gigolo vagyok

apám ugyanolyan volt mint én

fehér húsod megihlet

Fehér húsod annyira felizgat

én egy szomorú Gigolo vagyok

fehér húsod felvillanyoz - engem


Persze kinek mi a vallásosság.

Ozzy alkoholista, drogos , az öltözködéseket meg lehet nézni.A lemezborító sokat elárul.Azért, mert néha belekever némely zenész egy kis vallást a zenébe, attól még nem lesz Isten embere.A zenék legnagyobb része nem Isteni ihletésű.Pl. A beatles- ről senki nem gondolná, de Lennon nyilatkozta, mikor még nem voltak ismertek, hogy ő biztosan tudja, hogy sikeresek lesznek, mert eladta a lelkét a Sátánnak.Nyugodj meg, akik nagyon mennek, sok embert elérnek,nem csak úgy magától lesznek sikeresek.

2011. dec. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
én olvastam Ozzy könyvét. nem tudom végülis ez a keresztény dolog mennyire megy nála. de a sátánista dolgot teljesen rájuk kényszerítették. a lemez borítók kinézetébe nem egyeztek bele és több problémájuk is volt belőle, hogy sátánistának vallották őket. egyáltalán nem az (elmondása szerint) amiket meg túlélt azok után szerintem valamilyen szinten mindenki elkezdene hinni. de nem tudom hogy vallásos e mint már mondtam..
2012. máj. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én egyedül Flake meg Richard nézeteiről tudok valamennyit. Egy interjúban olvastam, ahol Flake azt nyilatkozta, hogy "nem hiszek istenben, mert az egész vallás csak az emberek manipulálására szolgál" (amivel én mellesleg tökéletesen egyet értek). Richard pedig azt mondta, ha őt megkérdezik, hogy hisz-e istenben, azt mondja nem hisz benne, sokkal inkább abban hisz, hogy ha valami jót tettél, jó történik veled, ha valamit rosszat, akkor megkapod érte a büntetésedet. De istenben nem hisz. Én erről ennyit tudok.

Az pedig, szerintem, hogy hogyan és mennyire keverik bele a vallást a zenéikbe, már más kérdés. Én is mondhatom, ha valami jó történik, hogy "köszönöm istenem", holott ateista vagyok és nem hiszek benne. Csak rááll a szám.

2012. jún. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A Rammstein tagjairól azt tom mint az előző. Magárol az együttesről meg azt h nem vallásosak és nem is politizálnak!!!!
2013. máj. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!