Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Karácsony+Jézus születése, ez...

Karácsony+Jézus születése, ez így nekem nem fog menni ha még is hogy?

Figyelt kérdés

Mit csináljak,mikor Szent este rokonoméknál leszünk,hisz akkor kéne a legjobban Dicsérni az Urat és keresni az Ő társaságát....:/

Hogy csináljak magamnak ídőt?

Vagy mit tegyek???:/


2011. dec. 17. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hát mielőtt átmész hozzá imádkozhatsz,reggel átmész szentmisére.

és a rokonodnál is elvonulhatsz egy kis időre imádkozni,elmélkedni ha úgy érzed.

és az is elég ha hálát adsz gondolatban mikor éppen velük vagy,hogy van mit ennetek és együtt lehet a család.

2011. dec. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ne légy bigott!


Legyél vallásos, de ne rendelj mindent az alá!

2011. dec. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

mondta isten neked, hogy pontban szenteste kell felé imádkoznod és keresned öt? szolt neked vagy emailt küldött.


ja és hallottál már arról hogy isten mindenhol ott van?


szóval ha kicsit megitálni akarsz akkor menj el szenteste templomba, de isten mindenhol ott van nem kell ezen aggódnod.

imádkozz mielött lefekszel, akkor elmélkedj ezen istennel. de meglátod még akkor is ott van mikor budira mész.

2011. dec. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Peruccsia ***** válasza:
0%

Egy évben kibírod, majd jövőre kétszer Dicséred az Urat és keresed az Ő társaságát.


Ha mondjuk hetven évig élsz, akkor is legalább hatvanszor átélheted ezt a pillanatot. Gondolj arra, hogy valaki csak egyszer-kétszer vagy egyszer sem.

2011. dec. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Ha tényleg ilyen hívő vagy, akkor nyugodj meg, Jézus egyáltalán nem decemberben született, nem tudom miért terjedt el az, hogy a karácsonykor az ő születését ünnepeljük.
2011. dec. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én annak örülök, ha keresed Istent! Sajnos nem tudom, hogy ki mondta neked, hogy pont szent este kell a legjobban dícsérni az Urat?!


Én erre csak ennyit tudok mondani neked:


Jn 4,23 "De eljő az óra, és az most vagyon, amikor az igazi imádók lélekben, és igazságban imádják az Atyát: mert az Atya is ilyeneket keres, az ő imádóiul."


Elnézést, ha megsértettelek a hitedben!


Isten mindíg veled van, sőt : "mert jól tudja a ti Atyátok, mire van szükségetek, mielőtt kérnétek tőle."


Áldott, békés ünnepet neked és a családodnak.


Üdv:A

2011. dec. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Még annyit én is hozzáfűzök, hogy nem karácsonykor van Krisztus a mi Urunk születés napja...


Üdv.A

2011. dec. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Egyikünk sem tudja mit hoz a holnap. Ezért írja a Szentírás azt, hogy: "MA ha az Ő szavát halljátok, meg ne keményítsétek a ti szíveteket". Nem karácsonykor, nem húsvétkor, hanem MA. Egyébként mi gátolhatna meg abban, hogy szavaiddal és cselekedeteiddel bárhol, és bármikor dicsőítsd az Istent, például azzal, hogy elmondod a rokonaidnak, hogy mennyire szereted az Istent, hogy mit tett érted, és értük is! Mert ez az Isten igazi dicsőítése!


Üdv. Péter

2011. dec. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nemhogy a napban,de még az évben se biztos senki mikor született.Inkább lökjétek be a töltött káposztát jó étvággyal,tejföllel vastagon.:)
2011. dec. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Páran humornak vettétek..:D

De a hasznos tanácsokat köszönöm!

2011. dec. 18. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!