Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ördögös vagyok ha a testemen...

Ördögös vagyok ha a testemen egy komplett pentatogramm van?

Figyelt kérdés

A felsőtestemen lévő anyajegyek összekötésével egy körbe írt pentatogramm van. Félek. Nem lehetek elég biztos.

Utánna olvastam a tüneteknek és csak a bizonytalan jövőbe látás van meg. Mi a véleményetek? Kérlek segítsetek...


2011. dec. 28. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal ördögös lehetsz.
2011. dec. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A pentagram nem a sátán jele.Ez a jel az 5 elemet szimbolizája , semmilyen sátáni kapcsolata nincs.
2011. dec. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A pentagramma régebbi jelkép mint a kereszténység/sátánizmus.


A kereszt is lehet az ördög jelképe!

2011. dec. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Dehogy is, csak akkor visz el az ördög, ha elhiszed, hogy már az övé vagy. Ez fejben dől el.
2011. dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Dehogy vagy te ördögös! Nem az anyajegyek helyzete határozza meg egy ember lelkivilágát, sorsát! Elképzelni sem tudom, hogy honnan vetted ezt!


Születhetsz te bármilyen betegséggel, testi hibával, ugyanolyan ember vagy az Isten szemében mint egy egészséges, hibátlan ember. A gondolkodámódod, a hited, a cselekedeid és a jellemed határozzák meg azt, hogy az Isten gyermeke leszel-e, vagy az ördögé.


Üdv. Péter

2011. dec. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kösz srácok...

Már jobban érzem magam.

2011. dec. 28. 19:38
 7/12 anonim ***** válasza:
Kamu.
2011. dec. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

így van a sátán megjelölt te vagy a dimenzió kapu ami idehozza a nagy patást, pusztulást hozol világunkra miközbe eszed a zabpelyhet keress fel, a legközelebbi templomot és kérd meg hogy zárják el a kaput, már ha betudsz menni a templomba és nem égsz el mint vámpír a napfénybe.

vagy keress olyat akinek keresztbe lehet összekötni a pattanásait

2011. dec. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

hazudsz!!!!!!!


mutass képet!

2011. dec. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ÖRDÖGÖS XD

amúgy nem :)

2011. dec. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!