Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy lehet, hogy a pápát nem...

Hogy lehet, hogy a pápát nem isten gyógyítja meg?

Figyelt kérdés
ha beteg vagy operálni kell, miért az orvosok?
2012. jan. 11. 22:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Náluk a halál előléptetés
2012. jan. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Mivel a pápa ember, és ugyanúgy vonatkoznak rá a természet törvényei, mint mindenki másra. Miért kellene pont Istennek meggyógyítania?
2012. jan. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Addig él, amíg Isten akarja. Ha ő úgy dönt, hogy vége, bármelyik orvos pöröghet a fején is akár, meg fog halni.

Egyébként meg éppolyan homo sapiens, mint te vagy én. Imát mindig mond, de azért elmegy a fogorvoshoz, ha fáj a foga.

2012. jan. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
Addig nincs gond egyetlen eszmével sem, amíg nem a józan ész teljes hiánya párosul mellé. Csodák nem léteznek, csodás gyógyulások sem, így az ember olyan esetekben, mint betegség, kénytelen a természetes folyamatba avatkozni, függetlenül attól, milyen rangot visel, akiért épp teszik.
2012. jan. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
38%

4-es, tévedsz, vannak:)))


Lázár, kit Krisztus szeretett nem halt talán meg? Olvassátok el Pál leveleit, neki mennyi minden kellett átvészelnie. Ajánlom Jób könyvét. Jób mindenét elvesztette, pedig olyan gazdag volt, hogy ma Magyarországon nem tudom, hogy van-e olyan gazdag ember.


A szolga nem nagyobb az ő uránál...


(Nem vagyok pápapárti, sőt....)

2012. jan. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
A Biblia azt írja hogy a csodák eltöröltettek, a koruk lejárt.
2012. jan. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

"A Biblia azt írja hogy a csodák eltöröltettek, a koruk lejárt."


Én a körülöttem élők életében azt tapasztalom hogy ma nagyon sok csoda történik.


Jn 14,12 - Bizony, bizony, mondom nektek: Aki hisz bennem, ugyanazokat a tetteket viszi végbe, amelyeket én végbevittem, sőt még nagyobbakat is végbevisz, mert az Atyához megyek, s amit a nevemben kértek, azt megteszem nektek, hogy az Atya megdicsőüljön a Fiúban, 14bármit kértek a nevemben, megteszem nektek.


Jo 3,1 - "Mindezek után kiárasztom Lelkemet minden testre. Fiaitok és leányaitok jövendölni fognak, véneitek álmokat álmodnak, ifjaitok meg látomásokat látnak.


Jn 14,16 - én meg majd kérem az Atyát, és más vigasztalót ad nektek: az Igazság Lelkét, aki örökké veletek marad.


Tehát a Szentlélek örökké velünk marad. Azt pedig a Bibliából tudjuk hogy milyen jelek és csodák kísérik azokat akikkel a Szentlélek van.


Az eredeti kérdésre pedig azt válaszolom hogy miért kellene Istennek csodát tennie ha ott vannak az orvosok? Ha Isten csodát tenne és meggyógyítaná a pápát akkor többen hinnének? Szerintem akik nem ismerik el a pápát azok sajnos inkább azt mondanák hogy a patás műve volt a gyógyulás :(

2012. jan. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Zenon ***** válasza:
A pápa is csak ember,mint mindenki más.
2012. jan. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én hívő vagyok, de van egy kérdés, ami foglalkoztat és itt is felmerült: a feltámasztott Lázár este.

Ha Jézus feltámasztott Lázárt, miért halt meg mégegyszer?

Nem várnia kéne a végítéletet, vagy az ember kétszer is meghalhat? Lázárnak itt kéne élnie még mindig közöttünk...

2012. jan. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jézus nem örök életre támasztotta fel Lázárt. Jézust leszámítva senki nem lesz testben feltámasztva az utolsó ítéletig.
2012. jan. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!