Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Igaza van Robert Eismann...

Igaza van Robert Eismann professzornak a bibliai történetekről?

Figyelt kérdés
"Ezek a kalandos történetek nagy hatással vannak a hiszékeny képzeletre. Ráadásul arra is van némi esély, hogy az igazságot mondják el, ez teszi őket érdekessé."
2012. febr. 23. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Csak akkor lehetne igaza ha állítana valamit. De csak feltételez mivel azt mondja lehet igaz lehet nem. Akármelyik a valóság úgymond igaza lesz. Mintha azt mondanád,hogy a feldobott érme biztos fej vagy írás lesz.
2012. febr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát nincs igaaz, hogy ezek a történetek nagy hatással vannak a hiszékenységre?:)
2012. febr. 23. 15:47
 3/3 anonim ***** válasza:
59%
Minden hatással van a hiszékenyekre, akár azt is elhitethetem valakivel,hogy én egy földön kívüli vagyok spagetti bolygóról és lejöttem tésztát gyűjteni mert az anyabolygón kihalóba van az állatfaj ami ezt állítja elő.
2012. febr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!