Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Misszióparancs: Miért van...

Misszióparancs: Miért van Istennek szüksége az emberek segítségére az evangélium terjedésében?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 13:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"Aki nincs velem, az ellenem van, és aki nem gyűjt velem, az szétszór."


Éljen a kádári és orbáni filozófia...


Kádár és Orbán Viktor is a Szentírásból idéztek.


1.Minden ateista ilyen müveletlen?

2. Vagy mindenki aki ilyen müveletlen ateista?



"Erre nem Istennek van szüksége, hanem az embereknek.

Jézus megváltói műve mellett senki sem maradhat már közömbös. Állást kell foglalnia mellette vagy ellene"


Dehogynem. Lásd feljebb, igazi isten esetében az egész megváltóság teljességgel felesleges és szükségtelen."


Te kisegítő iskolába jártál?

Nem bűn csak baj.


"Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre!"


Egy ilyen egyszerű szabályt sem értettél meg?


Te komolyan gondolod, hogy ócska vulgármarxista propagandád, ( melyben logikának nyoma sincs) bárkít is érdekel?


Ne OFFolj! Azaz ne írj olyat a válaszba, aminek nincs köze a kérdéshez!


IQ-szinted nem teszi lehetővé az alapvető szabályok megértését?

2009. jún. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

"Kádár és Orbán Viktor is a Szentírásból idéztek.


1.Minden ateista ilyen müveletlen?

2. Vagy mindenki aki ilyen müveletlen ateista?"


No komment.

Legközelebb majd kiteszek neked egy "Vigyázat, irónia!" táblát.



"Te kisegítő iskolába jártál?

Nem bűn csak baj."


vagy arra válaszolj, amit írtam, vagy szépen maradj csendben. Személyeskedéssel csak saját magadat írod le.



"Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre!"


Egy ilyen egyszerű szabályt sem értettél meg?"


Ha elolvastad volna az előzményeket is, észrevehetted volna, hogy először a kérdésre válaszoltam. Mivel azonban erre mások is írtak nekem, illendőségből válaszoltam nekik. Ha ez a kérdezőnek ellenére van, majd jelzi.



"Te komolyan gondolod, hogy ócska vulgármarxista propagandád, ( melyben logikának nyoma sincs) bárkít is érdekel?"


Vulgármarxista... És még engem mondasz el itt mindenfélének. Ha annyira logikátlan, ugyan miért nem cáfolod meg? Mindaddig, amíg engem sértegetsz ahelyett, hogy értelmesen válaszolnál, csak saját magadat alázod le, az összes hozzád hasonlóval együtt. De ha ez neked jó, csak tessék...



"Ne OFFolj! Azaz ne írj olyat a válaszba, aminek nincs köze a kérdéshez!


IQ-szinted nem teszi lehetővé az alapvető szabályok megértését?"


Na jó. A kedvedért ideírom a kérdést: "Misszióparancs: Miért van Istennek szüksége az emberek segítségére az evangélium terjedésében?".

Ha ennek fényében se látod be, hogy MINDEN EGYES VÁLASZOM (talán ezt az egyet kivéve, amit te provokáltál ki) erről szól, ezt a kérdést, vagy ehhez szervesen kapcsolódó témákat elemez.

Ha erre eddig nem jöttél rá, az megint csak nem az én saram, és megint nem engem minősít.

2009. jún. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

1.Minden ateista ilyen müveletlen?

2. Vagy mindenki aki ilyen müveletlen ateista?"

2009. jún. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

"Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre!"


Egy ilyen egyszerű szabályt sem értettél meg?"


Ha elolvastad volna az előzményeket is


Miért is kellett volna elolvasnom az előzményeket?

Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre!


Ha annyira logikátlan, ugyan miért nem cáfolod meg? Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre!


"IQ-szinted nem teszi lehetővé az alapvető szabályok megértését?"


Helyesbitek;


"IQ-szinted nem teszi lehetővé az alapvető szabályok megértését!!!"


Ha elolvastad volna az előzményeket is,


A válaszolónak nem kell elolvasni az előzményeket.(főleg ha nem is kiváncsi rá) A válaszolónak a kérdező kérdésére kell válaszolnia. De úgy tünik te még ezt az egyszerű szabályt sem érted meg.

2009. jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Látom, kár a szóért. Akkor puffogj csak.
2009. jún. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, hogy valaki nyugodt és logikus okfejtésre gorombaságokkal válaszol. Nem egy erőszakos igehirdető vagy, aki más IQ-jában kételkedsz, ha nem fogadja el

logikátlan bibliai idézeteidet?

2009. jún. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Szerintem felesleges a hit és a vallás dolgaival, tételeivel, tanitásaival vitatkozni. A HIT nem egzakt tudomány, logikus levezetések sora.Mi emberek sajnos, vagy szerencsénkre sokkal többek vagyunk, mint egy biológiai gépezet. Hiszünk, mert hinni akarunk, és örülünk, ha ezt a hitet másokkal is megoszthatjuk.
2009. júl. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!