Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha én kiválasztott vagyok...

Ha én kiválasztott vagyok (nagyon úgy tűnik), akkor a felsőbb hatalom miért dob elém megmászhatatlan akadályokat?

Figyelt kérdés

kaptam gyerekkorom óta egy ajándékot, méghozzá az írás hatalmát, de ez mára már szinte teljesen elveszett.

én úgy éreztem, kiválasztott vagyok, megajándékozott, és próbáltam ezt nem sajátom malmom hajtására felhasználni, hanem az igazság, a lelkiismeret, a jobbá válás (másoké) kibontakoztatásának lehetőségeként szolgálatba venni.

a probléma az, hogy az utóbbi pár évben rohadok.

meghalnak rokonaim, elhagynak szeretteim, hátbaszúrnak szerelmeim és bizalmasaim, fogy az erőm, rohad a testem, elmém kezdi felmondani a szolgálatot, néha már csak hangtalanul zokogok, és nem értem, miért.

szinte mindenem elveszett az utóbbi időben, körülöttem, kívül, belül, legbelül.

és olyan helyzet alakult ki, ahonnan nem lehet felállni, mint mikor egy járműnek nem csak a motorja megy tönkre, hanem szinte minden egyes alkatrésze, és megjavíthatatlanná válik.

miért történik ez velem, ha kiválasztott voltam, vagyok?


2012. máj. 13. 18:02
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
és még harminc éves sem vagyok.
2012. máj. 13. 18:05
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

Heh? :P Kiválasztott??? :D

Ilyen hozzáállással, ne is haragudj, de nem csodálom, ha elhagynak az ismerőseid. A haláleseteket természetesen sajnálom.

Kicsit szállj le a magas lóról, és ne deklaráld magas kiválasztottnak, akkor talán könnyebben barátkoznak majd veled.

2012. máj. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi is az az írás hatalma?
2012. máj. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Jaj. Orvosi segítséget kapsz-e?
2012. máj. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Segíts magadon, Isten is megsegít. Vegyél erőt magadon, hass, alkoss, gyarapíts, s te magad is fényre derülsz.
2012. máj. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Tipikus skizofrén tünetei vannak szegénynek.
2012. máj. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Az írásodból úgy tűnik, az elméd már rég felmondta a szolgálatot.
2012. máj. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%
Harry Potter kiválasztott volt. Te nem.
2012. máj. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nagyra tartod magad és a valóság visszaüt így észrevetted, hogy se kiválasztott, se hatalmad sem volt. Van ez így.
2012. máj. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg depressziós vagy.

Annak is lehetnek ilyen tünetei. Koncentráció zavar, erőtlenség, reménytelenség, megmagyarázhatatlan sírás stb..

2012. máj. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!