Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Esténként, lefekvés előtt...

Esténként, lefekvés előtt szoktál szokásból olvasgatni a vallásoddal kapcsolatos könyvet?

Figyelt kérdés

Én igen, lévén hogy politeista vallást gyakorlok az istenségeimről szóló könyvem szoktam forgatni az éjjeli ima előtt. Hajdani nagymamám a Bibliával volt így


Neked is van ilyen szokásod? Melyik ez a könyv, milyen vallásról beszélünk?


2012. máj. 15. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Mármint mindig olvasok lefekvés előtt, de nem (mindig) vallási témájú könyvet, kivéve, ha éppen egy ilyen könyvet kezdtem el olvasni már előzőleg.
2012. máj. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Néha, Bibliát.
2012. máj. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Régebben. Ma már vágom Dan Harrington összes könyvét.
2012. máj. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább reggel, hogy jól induljon a nap. Sajnos annyi időm általában nincs, hogy naponta kétszer olvassak, úgyhogy lefekvés előtt ritkán. A Bibliát és A Mormon Könyvét.
2012. máj. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen szoktam, ha sikerül nem túl későn lefeküdni. Bibliát és keresztény vallású vagyok.
2012. máj. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!