Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nektek melyek a legkedvesebb...

Nektek melyek a legkedvesebb igeversetek?

Figyelt kérdés

2012. máj. 27. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

János 11,25-26


Jézus ekkor ezt mondta neki: „Én vagyok a feltámadás és az élet, aki hisz énbennem, ha meghal is, él; és aki él, és hisz énbennem, az nem hal meg soha.

Hiszed-e ezt?”

2012. máj. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen,aki hisz Őbenne,ha meghal is él.Ez egy gyönyörű ÍGÉRET is egyben.
2012. máj. 27. 15:04
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

(Példabeszédek 17:17) "Minden időben szeret az igaz társ, és testvérül születik a nyomorúság idejére."


(Ézsaiás 26:4) Bízzatok Jehovában minden időben, mert Jah Jehovában van az időtlen idők Kősziklája.


(Sofóniás 3:17) Benned van Jehova, a te Istened. Mint Hatalmas, megszabadít Ő. Ujjong feletted örvendezéssel, elcsendesedik szeretetében, örömkiáltásokkal örül majd feletted.


(Jelenések 21:4) És letöröl minden könnyet a szemükről, és nem lesz többé halál, sem kesergés, sem kiáltás, sem fájdalom nem lesz többé. A korábbi dolgok elmúltak.”

2012. máj. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 GY ***** válasza:
62%
(5Mózes 31:8) "Jehova az, aki előtted vonul. Ő veled marad. Nem hagy cserben, nem hagy teljesen magadra. Ne félj és ne rettegj!”"
2012. máj. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


"Ma, ha az ő szavát halljátok, meg ne keményítsétek a ti szíveiteket."

(Zsid. 4:7)


Üdv. Péter

2012. máj. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mulder614 ***** válasza:
"Ha emberek és angyalok nyelvein szólok, de szeretet nincs bennem, kongó ércdarabbá vagy csattogó cintányérrá lettem. És ha megvan nálam a prófétálás ajándéka, és járatos vagyok az összes szent titokban és minden ismeretben, és ha minden hitem megvan ahhoz, hogy hegyeket helyezzek át, de szeretet nincs bennem, semmi vagyok. És ha mindenemet odaadom mások táplálására, és ha testemet átadom, hogy dicsekedhessek, de szeretet nincs bennem, semmi, de semmi hasznom nincs nekem."
2012. máj. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!