Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Amelyikőtök hitet/vallást...

Granulátum kérdése:

Amelyikőtök hitet/vallást váltott, az hogyan emlékszik vissza az 'előző életére'?

Figyelt kérdés
Pozítivan (akkor is jó életem volt, de úgy éreztem váltanom kell) vagy negatívan (ostoba/bűnös voltam) ?

2012. jún. 1. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ateista voltam és keresztény lettem. Akkor is jó volt az életem, csak valami hiányzott belőle, ami most már megvan.
2012. jún. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pozitívan abszolút. Akkor is jó életem volt, igen. Nem azért váltottam, mert az nem volt jó, hanem mert valami többet találtam.


Ugyanakkor voltak dolgok, amelyeket nem tettem helyesen, és személy szerint nekem kellett a váltás, hogy egyrészt jobbá formáljon, és alapból levessem a helytelenségeim, másrészt utólag meglássam, hogy nem volt jó, amit tettem.


Református voltam különben és katolizáltam.

2012. jún. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!