Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egyik ismerősöm vallásomra...

Egyik ismerősöm vallásomra nézve sértő képet csinált, hitem istenségét rajzolta meg ily módon! Mit tehetek ezen ügyben? 19F

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egyismerősöm olyan képet csinált (nem sértő szándékból, vagy ki tudja) ahol hitem istensége discoban van, szipuzik, be van rúgva, DJ pultnál egy szent illető, illetve ágyéka fehér foltos, mivel egy lányt karol át, akinek csípőjén a vallásom szimbóluma, amin fehér folyadék folyik... Szerinte ez a kép "poén", de nekem nem az, nagyon megsértett vele... Ez tegnap délelőtt volt, azóta nem beszéltem vele, a kép amit ajándéknak szánt visszájára sült el...


Mit tegyek ezzel a helyzettel?


2012. jún. 3. 14:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki a véleményed?

De most mit vársz, hogy beperelheted-e ezért? Nem, ki is röhögnének.

Meg akarod verni? Hajrá! Meg akarod alázni? Hajrá!


Ha rosszul esett neked, akkor ez van, tisztázd vele és le van tudva, ha mást akarsz akkor azt mondjad!

2012. jún. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

14:52


Beperelni, megverni? Nem, mindkettő nevetséges dolog

2012. jún. 3. 14:54
 3/22 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele, hogy rosszul esett és többé ne tegyen ilyet.

Mondjuk nem igazán értem az ilyesmit. Én nem poénkodnék ilyennel. De hát minden ember más.

Ha nem egy idióta, aki nem fogad el téged és akar térítgetni ily módon, akkor nevess csak egyet és kész.

De a kommunikáció a legfontosabb. Mi nem tudjuk megoldani a gondod, csak te és ő.

2012. jún. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Én sem értem, hogy most mit akarsz végül is. Azon túl, hogy megmondod neki, sokat nem tehetsz vele. Ez olyan, mint amikor valaki gúnyolódik, vagy szidja a másik anyját. Csúnya és gonosz dolog, de törvény elé ezért nem állítható valaki...


Ha neked rajzolta, égesd el, ha magának, akkor meg nem is értem, mit zavar. Azt csinál magának, amit akar. Ha akarja, lerajzolja újra, vagy csinál belőle 1000 fénymásolatot. Ennyi erővel pusztán azért is mérges lehetnél rá, mert ez van a fejében.

2012. jún. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

15:00


Igazság szerint ő más vallású mint én és megvallom neked őszintén, nem a tolerancia mintaképe... Én valahol ezt érzem a háttérben, hogy nem tiszteli, fogadja el az én hitem (pedig én SOHA nem mondtam semmi rosszat az ö hitére, de ő a múltban nem egyszer megtette ezt)

2012. jún. 3. 15:05
 6/22 anonim ***** válasza:
Az a teendő, hogy nem foglalkozol vele. Gondolom jobb dolgod is van, amivel elütheted az időt. :)
2012. jún. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Mi a vallása?

És mikkel szokott téged cseszegetni?

Te mit reagálsz a hülyeségeire? És ő azt hogy viseli?

Egyáltalán miért barátod a barátod?

2012. jún. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

15:07


"Mi a vallása?

És mikkel szokott téged cseszegetni?

Te mit reagálsz a hülyeségeire? És ő azt hogy viseli?

Egyáltalán miért barátod a barátod?"


Én hindu vagyok, : keresztény. Mikkel szokott piszkálni? Krisnát mindig úgy hívta hogy "Kék bőrű idióta ufo, hülyén vigyorgó és hazug, hamis képmutató" vagy pedig "Fuvoláját állatokba feldugó", "DJ pultos szipu gyerek", "Disney mese karakter drogosoknak" stb... Többször megkértem hogy ne legyen ennyire tiszteletlen és hogy ezek abszolút nem vicces dolgok. Mindig kiemeltem, hogy nézzen csak meg engem, én sosem mondtam semmi rosszat hitére, de nem motiválta ez a megértésre. Hogy miért ilyen a barátom? Jó kérdés, igazság szerint az utóbbi időben kergült meg, eddig teljesen toleráns és megértő, klassz barát volt, akivel élvezetes volt lenni

2012. jún. 3. 15:16
 9/22 A kérdező kommentje:
Nekem semmi bajom azzal hogy ő keresztény, hiszen mindenki abban hisz amiben szeretne, ami nem tetszik az a minősíthetetlen viselkedése
2012. jún. 3. 15:17
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő igazán keresztény lenne, akkor nem viselkedne ilyen ostobán. Esetleg emlékeztesd a Biblia azon részeire, hol az ilyen viselkedést nem díjazzák. :)
2012. jún. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!