Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Pontosan hol találom a Bibliáb...

Pontosan hol találom a Bibliában a Babyloni szajhát?

Figyelt kérdés
Hallottam egy részletet erről, és szeretném jobban ki elemezni, előőre is köszönöm!

#szajha #babylon biblia
2012. jún. 6. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. jún. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A Szentírás utolsó könyvében Jelenések könyve 17. fejezetében:

"És lélekben elvitt engem egy pusztába és láttam egy asszonyt ülni egy veres fenevadon, amely teljes volt káromlásnak neveivel, amelynek hét feje és tíz szarva volt. Öltözött pedig az asszony bíborba és skárlátba, és megékesíttetett aranynyal és drágakővel és gyöngyökkel, kezében egy aranypohár volt, tele útálatosságokkal és az ő paráznaságának tisztátalanságával, és az ő homlokára egy név volt írva: Titok; a nagy Babilon, a paráznáknak és a föld útálatosságainak anyja. És láttam, hogy az asszony részeg volt a szentek vérétől és a Jézus bizonyságtevőinek vérétől; és nagy csodálkozással csodálkoztam, mikor látám őt" (3-6. versek)


Üdv. Péter

2012. jún. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 7. 07:54
 4/4 anonim válasza:
Szupernaturált néztél ?:D
2015. okt. 14. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!