Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kedves Jehova Tanúi! Olvasta-e...

Kedves Jehova Tanúi! Olvasta-e közületek valaki Szalai András könyveit? "Jehova és a szervezet" illetve"Más Jézus, más lélek, más evangélium" címűt? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2012. jún. 26. 22:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/147 anonim ***** válasza:
86%
A kedves Őrtorony Tanúi ilyeneket nem olvashatnak.
2012. jún. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/147 anonim ***** válasza:
93%

Gondolhatod, hogy kapkodnak érte a könyvesboltban:))

Szerintem lassan a netet sem használhatják...

2012. jún. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/147 anonim ***** válasza:
62%

^ Csak az ex-JT blogokat / írásokat nem olvashatják, de azért a bátrabbak ezt nem szokták betartani.

Viszont a net nemhogy nincs nekik megtiltva, hanem mondhatni, egyenesen javasolt; ugyanis a havi kötelező óraszámukba (legalább 10 óra) a neten való irkálást is bele lehet számítani egy ideje. Nem tudom, pontosan mióta, én csak nemrég hallottam ezt.


Bocs, kérdező, de szerintem nem nagyon lesz tolongás. Egyrészt a JT-k pont azokra a kérdésekre nem nagyon szoktak válaszolni, amiket kifejezetten nekik címeznek; másrészt pedig aki esetleg olvasta a könyveket, az nem nagyon fogja bevallani... De azért hátha. :)

2012. jún. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/147 anonim ***** válasza:
21%
1Korintusz 6:12 "Mindent szabad nekem, de nem minden hasznos. Mindent szabad nekem, de nem fogom hagyni, hogy bármi is hatalma alá vonjon." (Szerintem ez egyértelmű, és minden keresztényre érvényes, aki a Bibliát tartja a legfőbb TANKÖNYVNEK - egy Tanú)
2012. jún. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/147 anonim ***** válasza:
13%
lásd még: 1Korintusz 10:23 Mindent szabad, de nem minden hasznos. Mindent szabad, de nem minden épít.
2012. jún. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/147 anonim ***** válasza:
88%

4-5 valaszolo,

Azt miert hitted el, hogy az ortorony ujsagjai epitoek szamodra?

A fenti konyv miertnem? Honnan tudod?

En olvastam sok reszt belole. Eloszot is nem ex JT irta, masodszor JT-i szamara irta, keresztenyi, baratsagos szellemben.

Hallottad valakitol, hogy milyen rossz a konyv es elhitted neki?

2012. jún. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/147 A kérdező kommentje:

"1Korintusz 10:23 Mindent szabad, de nem minden hasznos."

Értem.

De ha nem olvasod el,honnan tudod,hogy nem hasznos?

Addig míg nem olvasod el,nem tudsz róla véleményt nyilvánítani.

Szerintem.

2012. jún. 27. 17:03
 8/147 anonim ***** válasza:
7%

Kedves kérdező! Miért "bölcselkedsz" itt nekünk? Mindenki olvasott már véleményt, cikkeket az említett úriembertől, szerintem NEKED KELLENE SZEMÉLYESEN meggyőződnöd, hogy mi igaz, mi nem belőle. Ne így filozofálj róla!

Ha van kérdésed a tárgyal kapcsolatban, tedd fel.


A kedves 6-s válaszolónak: nevetséges vagy. Ugye magadat is kineveted?

2012. júl. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/147 anonim ***** válasza:
91%

6-os vagyok.

Megmagyaráznád miiért írtad rólam azt, amit írtál? Így csak vagdalózásnak jó...

2012. júl. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/147 A kérdező kommentje:

"Kedves kérdező! Miért "bölcselkedsz" itt nekünk? Mindenki olvasott már véleményt, cikkeket az említett úriembertől, szerintem NEKED KELLENE SZEMÉLYESEN meggyőződnöd, hogy mi igaz, mi nem belőle."


Köszönöm,én már meggyőződtem.:))

Akkor Ti hogyan győződtetek meg róla,ha nem olvastátok?

2012. júl. 16. 22:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!