Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy értik azt a pünkösdiek,...

Hogy értik azt a pünkösdiek, hogy ez már az utolsó nemzedék?

Figyelt kérdés
És konkrétan melyik az utolsó, mit vallanak? A középgeneráció? Vagy aki most születik még meg? Kb. hány évet adnak még ennek a világnak?
2012. júl. 4. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
izgulsz mi?
2012. júl. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

te pedig unatkozol, mi? :)


Elárulom, én református vagyok, mi mást vallunk a világ végéről. Megnyugodtál? :)


A továbbiakban értelmes emberek válaszát várom, ha jár ide ilyen... köszönöm!

2012. júl. 4. 19:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Hogy ez az utolsó nemzedék azt jelenti, hogy a mostani kisgyermekek meg fogják látni Jézus visszajövetelét. De azért ne általánosítsunk, hogy a pünkösdiek ezt tanítják, mert ez egyáltalán nem biztos, hogy így lesz. Az utolsó idők jeleiből adódóan lehet azt mondani, hogy elképzelhető, hogy ez az utolsó nemzedék, de biztosat kijelenteni elég merész dolog. Persze hallottam már én is ilyen próféciákat, de nekem azért vannak fenntartásaim ezekkel kapcsolatban. Én személy szerint maradnék a bibliai tesztnél: majd meglátjuk, hogy ha nem teljesedett be, akkor az hamis prófécia volt :)


Üdv.

2012. júl. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

no várj, azt hogy izgulsz e teljesen komolyan értettem

mert én izgulok és már alig várom

2012. júl. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Másodiknak köszönöm, ment a pont!


Furcsának tűnik a prófécia, mert ugyanezek a jelek (mármint utolsó idők jelei) 20 éve vagy régebben is megvoltak már. Mit tart a pünkösdi egyház, miben másak a mai jelek?


Sera79, ha komolyan gondoltad volna, komolyan is válaszoltál volna... de tudod mit, elhiszem... jó napom van. :)

2012. júl. 5. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!