Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miről szólt ma az Istentisztel...

Miről szólt ma az Istentisztelet a Kálvin téri református templomba?

Figyelt kérdés
tudom,h a Miatyánkot veszi a Lelkész hétről hétre,de sajnos ma nem tudtam elmenni.nagy segítség volna,ha valaki leírná amire emlékszik.köszönöm szépen
2012. szept. 30. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak nem egyházi suliba jársz? :)
2012. szept. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem járok.már dolgozom.egyszerűen érdekel.

egyébként hogy függ össze a kérdésem az egyházi sulival?

2012. szept. 30. 21:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem a Miatyánk volt, hanem a napi ÓSZ igéről szólt a prédikáció.
2012. szept. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

a harmadik válaszolónak köszönöm a segítséget!


a második válaszolónak meg köszönöm a kritikát.elnézést kérek Tőle,h vasárnap este helyesírási hibát vétettem. nem akartalak felzaklatni ezzel.de ha okoskodni akarsz,akkor rossz helyen kopogtatsz. sajnálatra méltó vagy,mert amit adsz az embereknek,azt kapod tőlük vissza.és azt hiszem ez nagyobb dolog,mint a helyesírás,vagy a vallás

2012. szept. 30. 21:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, sajnálom, hogy nem tudok segíteni. Úgy függ össze, hogy mifelénk az egyházi sulisoktól kérik hétfőn, hogy miről szólt a prédikáció, ezzel lehet bizonyítani, hogy voltak templomban.
2012. szept. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kálvin téren jó igehirdetés van ?
2012. okt. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha jó prédikációt akarsz hallani, akkor menj a Pozsonyi útra vagy a Fasorba. (Városligeti fasor)
2012. okt. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!