Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kedves Jehova Tanúi, kérem...

Kedves Jehova Tanúi, kérem válaszoljanak!?

Figyelt kérdés
Kapcsolatba szertenék lépni Jehova Tanuival, mert kiköltöztem Németországba és nem tudom hogyan léphetnék kapcsolatba itteni Tanukkal, kérem segitsenek ha tudnak! Köszönöm: 20 éves lány

2012. okt. 12. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Menjél ki valamelyik délután egy forgalmas utcára, és ha két idős néni jön veled szembe, újságot szorongatva a kezükben, megtaláltad őket...
2012. okt. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Kedves Kérdező.

Úgy látom még nem vagy tanú csak érdeklődsz.

Nos javaslom, hogy a hivatalos honlapunkon keresztül feltudod venni a kapcsolatot az ottani testvérekkel, mert ezen a web oldalon az összes létező országban levő testvérek elérhetősége rajta van.

Hivatalos web oldalunk: jw.org


Ha megengedsz egy tanácsot szeretetből. Aki keresztény szeretne lenni, az akkor sem vág durván vissza ha bántják.

Jézus sem fenyegetőzött és nem hülyézett le senkit.:)

Jehova áldását kívánom neked Jézus a megváltónk nevében.

2012. okt. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Aki nem tud normális választ adni, az ne is irjon! Amugy meg nem vagyok kiváncsi a "sajnálom" és hasonló megjegyzésekre, sem a helyesirási oktatásokra! Köszönöm!
2012. okt. 13. 17:40
 4/6 A kérdező kommentje:
2012. okt. 13. 17:44
 5/6 anonim ***** válasza:
9%

Kedves Kérdező!


Ajánlok figyelmedbe pár videót. Tudom, hogy nem ezt kérdezted, de gondoltam hátha érdekesnek találod, és elgondolkodsz rajta!


http://www.youtube.com/user/RevealHiddenReality?feature=g-al..


Üdv.!

2012. okt. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom hogy Németországban mék varosban laksz de magyar nyelvü gyulekezetet csak itt találsz:

München-Schwabing-Süd csütörtök 19.00

szombat 17.00

Zentnerstr. 7

80798 München


+49 (0)89 5237997


Csoport: magyar

Vedd fel a kapcsolatot a gyülekezettel, ha szeretnéd megtudni a csoporttal kapcsolatos részleteket.

2013. jan. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!