Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az oldalról?

Figyelt kérdés

Komoly, vagy csak perverzkedés?



Mostanában olvastam, hogy amerikában a fenekelést vallási alapokra helyezték, ezen a honlapon [link]


Mi a véleményetek erről? Mi lehet az egyház véleménye arról, ha a férj elfenekeli a feleségét, hogy az jobban viselkedjen?



2012. okt. 29. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
beteg
2012. okt. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami újabb amerikai baromság...

Az Egyháznak ez a véleménye röviden erről:

"Így a férj is köteles szeretni feleségét, mint saját testét. Aki feleségét szereti, önmagát szereti."

2012. okt. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A véleményem az, hogy a szentírás kiforgatásáról van szó. A Biblia megengedi a gyerekeknél a testi fenyítést, mert abban a kultúrában elfogadott volt és nem vitték túlzásba. DE ma egy keresztény ember lemond erről és más eszközökhöz folyamodik. Rabszolgát se tartunk, pedig az újszövetség kijelenti, hogy lehet és a keresztény szolgának se szabad lázadozni az állapota ellen. Még is egy kereszténynek se jutna eszébe az ilyesmi.

Ami a feleség engedelmességét illeti ez is kiforgatott, ugyanis Pál apostol úgy fogalmaz, hogy engedelmeskedjnek a házastársak egymásnak a házastársak, igaz kiemeli az engedelmes feleség erényeit, de sehol nem várja el, azt hogy hagyja hogy a férj diktátorként viselkedjen vele. Amerika tele van fundi keresztényekkel, igaz a farizeusok is fundik voltak, "- a betű megöl a lélek megelevenít-", tehát a Bibliát értelmezni kell nem szó szerint venni.

2012. okt. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél még amerikai hülyeséget olvasni:

[link]

Én kérek elnézést!

2012. okt. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez valami agysejtpusztító propaganda?
2012. okt. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én azt nem tudom eldönteni, hogy egy perverz oldal, vagy vallási hülyeség.
2012. okt. 29. 22:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak beleolvastam egy kicsit, az általad kifogásolt részt pont nem találtam; ettől függetlenül a fizikai / testi erőszak nem normális dolog, SEMMIVEL nem igazolható / magyarázható, és egyáltalán nem biblikus. (Nem mintha a lelki erőszak megengedhető lenne, de most nem arról van szó.)


Egy kis olvasnivaló a témáról:

[link]


Üdv. :)

2012. okt. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is beteg az oldal, de en azt nem ertem, hogy hogy a p*csaba talaltok ti meg ilyen phasz oldalkat?

Van valami elmebeteg-gyujtemeny amibe ezeket suritik? ;)


A draga idotoket inkabb valami szepre/jora forditsatok! :)

Ezen oldalak meg szorakoztatasnak sem minosulnek.

2012. okt. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!