Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehovák! Milyen egy kongresszu...

Jehovák! Milyen egy kongresszus nálatok? Milyen programok vannak?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm elhívott magukkal és szívesen el is mennék megnézni. Hogyan illik öltözködni/smink/cipő? Én,mint nem Jehova nagyon ki fogok lógni? A válaszokat előre is köszönöm!
2009. aug. 18. 21:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
szia. én sem vagyok az, de voltam már páron. Hát meg fogsz lepődni mert a Tanúk nagyon kiöltözködnek, a legszebb kosztümjükbe, a legnagyobb sminkben, még a 3 éves kisfiúk is öltönyben vannak, a kislányok meg ,,báli" ruhában. Neked mint érdeklődőnek nem kell semmi extra, csak valami elegánsabb nadrág vagy szoknya, egy blúzzal. A sportcipőt és farmert hanyagold. Nem fogsz kilógni mert minden gyülekezetben vannak érdeklődők, neked felolvasnod sem kell, meg semmi ilyen, csak csendben végignézni. Bibliát és Őrtornyot vigyél magaddal, bár van hogy adnak.
2009. aug. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
43%
úr isten, el ne menj, ha nem akarsz megzakkanni !!
2009. aug. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%
Első vagyok. Nem fog megzakkani, attól hogy megnéz egy másik vallást. Az is egy közösség, és nagyon közvetlenek ott az emberek. Nem fogják kényszeríteni hogy keresztelkedjen ki meg ilyenek.
2009. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Amúgy csak azért megyek,mert ha már elhívott nem illik visszamondani.Nem akarok hozzájuk csatlakozni vagy ilyenek. Csak szeretném látni,hogy náluk ez hogy megy. Szerintem ez még nem bűn.
2009. aug. 18. 21:19
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
Jehova amúgy Isten neve. Ők Jehova tanúi.
2009. aug. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Jó,tudom elnézést.
2009. aug. 18. 21:24
 7/20 anonim ***** válasza:
59%
Javhe az Isten neve allitolag...De Jehovanak mondjak ezek itthon.
2009. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszoljatok...Köszönöm
2009. aug. 18. 21:52
 9/20 anonim ***** válasza:
33%

tiszta ruhát vegyél, mellőzd a szélsőséges sminket, vagy szélsőséges feliratokat pl. a ruhádon.

Ha ezt megfogadod, Te sem fogod úgy érezni, hogy kilóg a sorból vagy mindenki Téged néz.

Bárhogy öltözöl, nem fognak kidobni, szerintem kinézni sem, de Te kellemesebben fogod érezni magad.

A nők általában szoknyát vesznek, ami nem rövid. Egy barátnőm volt gyülekezetben és zavarta, hogy ő nem szoknyát vett. Rajta kívül szerintem senki más nem foglalkozott vele...

2009. aug. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%
Szia! Én nem vagyok Jehova Tanúja, de ismerősöm az, és voltam már Királyság Teremben. Igen, eléggé ki szoktak öltözni, ezzel is megtisztelik Istent és egymást. Gondolom, lány vagy, ne nadrágot vegyél fel, hanem szoknyát! Szerintem tetszeni fog, amit látsz majd, igaz, hogy én sok mindenben nem értek egyet ezzel a vallással, de nagyon nagy pozitívuma, hogy a hívők olyanok, mint egy nagy család, kedvesek egymással, összetartóak, segítik egymást, én nagyon jól éreztem magam velük, pedig sose akarnám felvenni ezt a vallást. Aki fikázza őket, az nyilván soha nem járt még közöttük.
2009. aug. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!