Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan gyónjam meg szép...

Hogyan gyónjam meg szép kifejezéssel az önkielégítést?

Figyelt kérdés

Római Katolikus vallású vagyok hogyan gyónjam szép kifejezéssel az önkielégítést esetleg a sexet!

Csak komoly válaszokat!!


2012. dec. 3. 20:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%

Azt nem értem, hogy mi a francot kell ezen meggyónni.


Az első csak akkor bűn, ha nyílt utcán csinálod, a második csak akkor, ha a partnered túl fiatal vagy nem beleegyező.


Az összes többi esetben a világ legtermészetesebb dolgáról van szó.

2012. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%

Hallgass az elsőre, igaza van.


CSak magadat teszed tönkre, ha valami ostoba belemagyarázás miatt helytelennek érzed a szexet, önkielégítést.

2012. dec. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
44%
Szemérmetlenkedtem
2012. dec. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Ennél már csak hülyébbeket lehet mondani.
2012. dec. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Vagy az, hogy szemérmetlen voltál, vagy úgy is lehet, talán az a legegyszerűbb, hogy vétkeztél a 6. parancs ellen és egyedül történt, illetve partnerrel. Nem fogja az atya túlreagálni, nem azért van ott, hogy kivesézze a szexuális szokásaidat.
2012. dec. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vagy, hogy túlfűtött állapotodban örömet szereztél magadnak, vagy magadhoz nyúltál.
2012. dec. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Szia, ha házasságon kívül szeretkeztél, mond úgy hogy, bár még nem vagy házas de "házasélelet" éltél, önkielégítést szerintem mondhatod akár ezzel a szóval is, ez a hivatalos egészségügyi kifejezés is, ebben nincs semmi megbotránkoztató
2012. dec. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudom hogy aki hülye, vagy aki nem katolikus az minek ír ide?


Katolikus felfogás szerint bűn az önkielégítés is és a házasság előtti szex is!

Nem érdekel, ha valaki ezzel nem ért egyet, de az legyen szíves ne írjon olyanokat hogy nem bűn, mert a katolicizmus szerint az, és a kérdés arról szólt, nem a te egyéni véleményedről, kedves tirpák!


Neked pedig kedves kérdező, vannak szinonimák, íme néhány:


Önkielégítés - önfertőzés, paráznaság a kezeimmel, de mondhatsz egyszerűen önkielégítést is, nem hinném h ezen megbotránkoznának, mivel nem trágár

Szex - együtt voltam lánnyal, megismertem "úgy", nemi kapcsolatba léptem vele, de sztem itt is mondhatod simán h lefeküdtem vele

2012. dec. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. dec. 5. 06:37
 10/13 anonim ***** válasza:
42%
Az, hogy a katolicizmus szerint bűn az nem a szexet és az önkielégítést, hanem a vallást minősíti.
2012. dec. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!