Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » LaVey-i sátánista szekták...

LaVey-i sátánista szekták léteznek? Hol lehet őket keresni?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy anélkül, hogy tudnék a LaVey-i sátánista egyházról elvből folyamatosan betartottam 8 (ha nem 9, de 7 biztosan), és a másik kettővel (vagy néggyel) is teljesen egyetértek, szerintem helyem lenne köztük.

2013. jan. 3. 00:37
 1/5 anonim válasza:

Laveyknek nem sok koze van az igazi satanizmushoz, habar o ugymond a satanizmus szuloattya, de olyan valojaban nincs. O pontokba szed bizonyos dolgokat, irt egy csomo eneket, de az egesz egy parodia. Ha jobban beleasod magad, akkor rajossz, nem az amerikai satanista majomkodas az ami ami igazan az ordogimadatrol szol. Szoval elsosorban azt kellenne eldontened,h elfogadod e az igazi elmelet olcso amcsi verziojat es azt vallod, vagy inkabb utana jarsz az egesznek es rajossz,h mit is szeretnel.

kezdeskepp csak arra kerlek, gondolkozz realisan, a pokol egyetlen ura, a romlas es a kaosz kecskefeju es kigyoburo patas ketnemu lenye betartana a lavey fele szabalyokat?????? :) lavey es a tanitisai olyan mint egy full karomkodos rap zene kicenzurazva. Semmit nem er.

2013. jan. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A sátán nem a pokol ura, hanem a ráció, a megkérdőjelezés és a lázadás szimbóluma. Hogy csak isten ellen van lázadnivalója az már egy teljesen más dolog. Az "ördögimádatra" ott van a luciferianizmus. És igen, a sátán szerintem nem gyarapodna erőszak által, ha baszogatnák a házában akkor megkérné, hogy hagyják abba, majd megölné mindet, nem ölne állatot, csak ha tápláléknak kell, nem bántana kisgyereket stb mert ő nem az ördög.
2013. jan. 5. 14:25
 3/5 anonim válasza:

olvasd mar vissza, amit irsz... Satan, mar ha tenyleg is letezne, betartana barmi fele szabalyt??? Nem bantana gyereket, mert lavey azt irta??? Az otthona az allitolagos pokolban valoszinuleg tiszta cipovel kell bemenni, mert ha nem akkor megoli a a halott lelkeket??? Jaaa, most jon, hogy nem satan lakik a pokolban, hanem lucifer... Ki az a lavey??? Most nem a wikipedias tudasodra vagyok kivancsi, hanem arra amit a maradek logikad mond. Lavey leirt par pontot, direkt olyan alap dolgokat, amiket majdnem mindenki betart, de nem azert mert egy tulvilagi valami iranyit, hanem azert mert ez alap. Te figy hallottad mar a Belzebubstak tanait??? 1. Ha sz@rnod kell, sz@rj 2. Ha ehes vagy egyel, 3. Ha faradt vagy aludj.... Akkor most mindenki belzebubista mert TJ86 leirta???????????????? Attol nem leszel soha satanista, vagy laveyista, hivod aminek akarod, mert ugy elsz mint egy full atlagos ember....


Bocsi es szerintem a kerdes meg is van valaszolva, NINCS lavey szekta, mert szerencsre van meg olyan amcsi hulyeseg ami nem hoditott nagyot...

2013. jan. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köpök arra, hogy te mire vagy kiváncsi (amúgy nem a wikipédiát másolgatom, de vádolj csak nyugodtan, nem akarom, hogy rosszat álmodj). ha annyit mondasz, hogy nem léteznek, akkor nem kellett volna tök feleslegesen felhúznod magadat a hülyeségemen. de ha neked van erre időd, akkor beszélgessünk még :)
2013. jan. 10. 22:32
 5/5 anonim ***** válasza:

"LaVey-i sátánista szekták"

Már rosszul kezdődik...


"Hol lehet őket keresni?"

A googleon.

2013. febr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!