Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha valaki maszturbál, és nem...

Ha valaki maszturbál, és nem gyónja meg, vagy nem mindet, az nem kerülhet a mennybe?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 15:19
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
47%
A katolikus vallás szerint halálos bűn. Ezeket meg kell gyónni. Ha halálos bűnnel halsz meg, akkor elvileg pokolra kerülsz.
2013. jan. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Istenem ha ennyi szabadidőtök van miért nem azon vagytok, hogy olyat cselekedjetek, amivel közelebb kerülhettek a "mennyhez", és nem folyton azon rágódnátok miért ne kerülnétek oda..ennyi...és rohadtul nem érdekelnek az álszenteskedők... Igen szoktam maszturbálni ha nincs barátnőm és megiszok egy két sört ha úgy tarja kedvem...hogy emiatt azon rágódok e nap mint nap, hogy nem kerülök halálom után "méltó" helyre....hát nem...mivel próbálok másokért tenni...és akkor büszke lesz rád a Teremtő.......
2013. jan. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim válasza:
Szerintem nem ez nem bűn !!
2013. jan. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
Iaten a megbánást bocsátja meg és nem a gyónást követeli.
2013. jan. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
Isten*
2013. jan. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
18%

Nem meggyónni kell, hanem megbánni. A katolikusoknál is a gyónás csak a második lépes.

Amúgy meg tényleg nem bűn és főleg nem halálos.

Persze hogy milyen hatásai vannak és annak milyen következménye, azt nem tudom, hogy valaki tudja-e.

Szerintem rossz az nincs, a túlzás meg semmiből sem jó.

2013. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
64%
Kedves válaszolók. Próbáljátok megnézni a kategóriát! Segítek: vallás. Mégpedig - mint a kérdésből kiderül - katolius vallás. Tehát, az olyan vélemények, hogy szerintem így, meg szerintem úgy, teljesen érdektelenek.
2013. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

ha nem bánja, akkor pokolra kerül, ha bánja, akkor a mennybe?

(ha minden másban jól viselkedik)

2013. jan. 3. 15:43
 9/42 anonim ***** válasza:
74%
Megbánod, meggyónod, és igyekszel a jövőben elkerülni ezt a tevékenységet. Ez a helyes eljárás, ha katolikusnak vallod magad.
2013. jan. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
ha katolikus , és nem bánja meg, akkor a pokolra kerül, de ha más vallású, akkor meg nem?
2013. jan. 3. 15:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!