Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan koltozhetek be egy...

ReptoidNullsik kérdése:

Hogyan koltozhetek be egy buddhista templomba?

Figyelt kérdés
mire szamithatok ott?

2013. jan. 21. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha lány vagy akkor sehogy, ha fiú, akkor próbálkozhatsz, de persze, nem úgy, hogy a gyakorikérdéseken kapott válaszokkal felvértezve bekopogtatsz...


Működik Magyarországon Buddhista Főiskola, vannak buddhista közösségek. Mielőtt egy kolostorba elmennél, illene náluk tájékozódni SZEMÉLYESEN!!!!!!


Puszira az első idegent sehol sem fogják frissen vetett ággyal várni...

2013. jan. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszi :-)
2013. jan. 23. 18:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen névvel hogy reptoid szerintem sehogy!
2013. márc. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ha-ha :-)


de nem mehetek el egy buddhista templomhoz es nem kopoghatok csak ugy be?

2013. márc. 14. 18:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan nem tudom. Egyik celebünkről olvastam nemrég, hogy hónapokat töltött valamelyik kolostorban (talán) Tibetben...de biztos nem előkészület nélkül, váratlanul ment.


De komolyan! Keresd meg a Tan Kapuja Buddhista Főiskola egyik tanárát és vele beszélgess egy kicsit.


Amúgy egy katolikus szerzetesrendbe sem költözhetsz be csak úgy, amikor kedved tartja...

2013. márc. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom :-)
2013. márc. 19. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!