Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Most hogy is van ez?

Most hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Tiatal lány vagyok aki keresztény életet szeretne élni...de nem megy....az oka:Van egy vissza térő bünöm.egy ideje már sikerul anélkul elnem..de ma bele este ismet....sirtam imatkoztam azert hogy meglegyen bocsajtva...es nem tudom mikor van ..szoval.Teljes szivebol megbanom akkor megbocsajtatik mivel Jézus meghalt a mi buneinkert() de....felek...hogy...ez nincs...nem tudom...hogy most akkor bunos vagyok,vagy mar megbocsajtotta nekem Isten? kérlek valaszoljatok.:/

#Isten #bun megcsobajtas
2013. febr. 21. 16:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

"Őrizzétek meg magatokat!

Ha pedig a te atyádfia

vétkezik ellened, dorgáld

meg őt, és ha megtér,

bocsáss meg néki! Ha egy

nap hétszer vétkezik

ellened, hétszer tehozzád

tér, mondván megbántam,

megbocsáss néki!"

(Luk. 17,3–4)

2013. febr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Ez kissé zavaros volt. Élj olyan tiszta életet, mait szeretnél. Végezd a dolgod (szerintem tanulj), és lehetőleg ne árts senkinek, ha teheted segíts. Ennyi. Hogy mi bűnös, vagy nem az, azt a tiszta lelkiismereted megmondja, lehetőleg másra ne hagyatkozz, mert összezavarodsz. Látom, ez már eléggé megtörtént. A megbocsátást ne várd, hanem cselekedj a korodnak megfelelően normálisan. Ha hibát követsz el, a szüleid sem attól bocsátanak meg, ha látják, hogy siránkozol, hanem attól, ha látják, tudod, mit kellett volna másképp, és ezt be is bizonyítod a tetteiddel. Nem kellenek ezekhez szavak, sóhajtozások.
2013. febr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Mi a vétked gyermekem?
2013. febr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Szervusz.

Nos igen elég nehéz megérteni.. De ha nem akarsz nyilvánosságot akkor privátban, mi a vissza térő bűn?


S ha imádkozol érte akkor jó lenne ha a kéréseddel összhangban is élnél.

ehhez szükséges emlékeztetned magad hogy amikor épen elkövetnéd, hogy ígéretet tettél, nem nekem vagy egy embernek hanem neki a teremtőnek, s ne akarod megszomorítani, hogy újra elköveted,

s abban a pillanatban határozd el hogy nem teszed.

ez egy kicsit "drasztikus és erő feszítést kíván, de megéri. Minél többet gyakorlod annál többet fog sikerülni ellenállni, még végül leszoksz róla.

2013. febr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Hazardteam ***** válasza:
Bevallom nekem ez így elég homályos.
2013. febr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Bocsanat ha zavarosra sikerult.Na szoval.Vetkeztem es nem ez volt az elso alkalom.Mivel en probaltam valtoztatni nem is ismetlodott meg 3 honapig es a mai nap elgyengultem.ezert irtam mivel nem tudom hogy mikor bocsajt meg nekem Isten.És koszonom az eddigi hozzaszolasokat :)
2013. febr. 21. 19:18
 7/22 anonim ***** válasza:

Nos ez haladás, de ne elégedj meg vele.

Jó lenne aktiválnod a kapcsolatodat a teremtővel, imával, majd rendszeres biblia tanulmányozással, és a közösségbe való járással.

Olyan emberek társaságában aki hasonlóan gondolkodnak veled.

Hogy együtt szolgálva a teremtőt, éld az életedet.

a társaság megválasztása, nagyon fontos, mert lényeges, hogy erősítsenek és támogassanak ebben ne romboló hatásúak legyenek.

2013. febr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Mindenesetre jó úton haladsz az őszinte bűnbánat felé. Ahhoz azonban, hogy a bűnöd valóban megbocsáttasson, nem szabad többé elkövetned. Tudom, hogy ez rettentő nehéznek hangzik. Azt tanácsolom, hogy rendszeresen imádkozz azért, hogy képes legyél nem visszaesni a bűnödbe, és érdemes böjtölni is ezért a célért. Továbbá kerüld a kísértéseket.
2013. febr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem szeretnek tobbszor megbotlani. nem szeretnem ezt a bunomet elhagyni utalom magam miatta.Koszonom ezek a valaszokat NAGYON.imadkozom erte és remelem lattni fogja hogy probalok valtoztatni!!!
2013. febr. 21. 20:11
 10/22 anonim ***** válasza:

"Isten azt akarja, hogy minden ember üdvözöljön."

A mi bűneink nem nagyobbak, mint az ő megbocsátása.

2013. febr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!