Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Gyurcsány Ferenc tényleg a...

Gyurcsány Ferenc tényleg a sátán reinkarnációja?

Figyelt kérdés
Egy hitgyülis néni ezzel fáraszt gyakran , szerinte az MSZP-t ördögök alkotják ,és Lendvai Ildikó is egy szukkubusz vagy mi.

2013. márc. 10. 16:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Gyurcsány Ferenc egy politikus.
2013. márc. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
70%
Nem, nem... A Sátán elvileg okos.
2013. márc. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Hitgyülis néni...igen,én is találkoztam már ilyennel.Olyan aranyos szellemi egy tál étel volt,de biztos boldog,hiszen "Boldogok a lelki szegények"

Egyébként a legtöbb gyülekezetnek az a célja,hogy ami rajtuk kívül áll,azt ellenséges színben tüntessék fel,így a hívők a gyülekezetet tartják a védelmező várnak,ami felé húzni kell,a világ meg gonosz,és őket,jókat utálja,tehát azokat meg kell vetni,mert az ördög lakik bennük.

2013. márc. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Lári-fári!
2013. márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Több vallást nem tudott volna a néni belekeverni ebbe a mondatba? Vagy csak én vagyok lemaradva, és a kereszténységnek újabban tantétele a reinkarnáció?

Szezon meg a fazon.

2013. márc. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
5%

Egy keresztény nem politizál, és nem szidalmaz akkor sem egy emberi vezetőt ha megérdemli.

Egyébként mindenki tudja aki olvassa a bibliát, hogy Sátán e világ Istene és az Ő kezében van a politika, a kereskedelem és a vallások.

Nyilván aki a világban él és politizál és egyéb meg nem engedett "világi" tevékenységet folytat, az Sátán világához tartozik nem Istenhez, mert Jézus ki jelentette, hogy a követői bár itt élnek a világban, de nem ütik az orrukat olyasmibe amihez közük nincs.Ezt a Teremtő hivatott megtenni, nem mi.

2013. márc. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Hit Gyülis és Gyurcsányra mondja, hogy a Sátán reinkarnációja?? Nem Orbánra?? :D

Amúgy én keresztény vagyok (elvileg a Hitgyüli is az) és a kereszténység nem összeegyeztethető a reinkarnációval.

2013. márc. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 mustafa33 ***** válasza:
76%
nem, Pinokkióé.
2013. márc. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 izidorkata ***** válasza:

Gyurcsány azt akarja hogy magyarországon szűnjön meg a szegénység, és mindenki szabadon, vidáman éljen, ez nem sátáni dolog.

én minden politikust szeretek, és az inkább az angyalok renkarnációjának tartok.Legszívesebben mindenkire szavaznék.

2013. márc. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Hazardteam ***** válasza:
41%
OMG! Orcsány nem a sátán reinkarnációja, csak egy nyomorult, ostoba "ember", aki ráadásul úgy néz ki, mint önmaga karikatúrája. Mind a kettő:)
2013. márc. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!