Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az azért jelent valamit, ha...

Az azért jelent valamit, ha már most, bő 1 órával a pápa kilétének felfedése után már van egy 6700 fős Facebook oldal Pope Francis néven?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen lesz az új pápa? Mi lesz? Nyilvánvaló, hogy más felfogású, mint az európaiak. Mit gondoltok az egészről?

2013. márc. 13. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
hagyjuk már... több ismerősöm is csatlakozott egy I. Ferenc csoporthoz 2 perccel a felkiáltás után. Ezek közott az emberek között akad református, és olyan is, akinek semmi köze nincs a valláshoz. Úgy látszik most ez a divat a Harlem Shake mellett. Máskülönben miért lájkolnának valakit, akiről semmit nem tudnak?
2013. márc. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bár én nem lájkoltam, facebookom sincs és ateista vagyok, de sokat tudok az új pápáról, mert érdekelnek ezek a dolgok, és már a lemondás bejelentésekor sokféle forrásból utánaolvastam a lehetséges jelölteknek, köztük neki is. Semmit nem jelent egyébként, hogy face-en mennyi lájkot kapott.
2013. márc. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Balu86MH ***** válasza:
88%

"Nyilvánvaló, hogy más felfogású, mint az európaiak"

Ez nem így van :) A világ bármely részén ugyan úgy gondolkodnak bíborosok, maximum nagyon nagyon kis eltéréssel. Ezért is lett volna lényegtelen, hogy milyen színű vagy származású a pápa, mert attól még nem fogják holnaptól fűszoknyában bemutatni a Szentmisét ha teszem azt néger pápa lett volna :) Fejben és lélekben mondhatni azonosak, persze mivel emberből vannak a pápák is, eltérő irányvonalat képviselhetnek (pl az egyik lelkisebb a másik harcosabb megint másik inkább a teológiára helyezi a hangsúlyt) Amúgy ezért is felel a Vatikán és a Pápa, hogy ne úgy legyen mint a protestáns vallásoknál, hogy nincsen egy központi irányításuk és minden felekezet máshogyan gondolkodik. Remélem segíthettem a válasszal.

2013. márc. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%

-Vegeta mennyi lájkot kapott a pápa oldala?

-Kevesebb mint 9000!!!!

-Akkor nem kell félni

2013. márc. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz, csak rá kell nézni! Csak tartson ki az elvei mellett, és ne hagyja magát befolyásolni!
2013. márc. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!