Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vélemények az új pápáról?

Vélemények az új pápáról?

Figyelt kérdés
Szerintem igen hatásos figura,nekem nem ő volt a befutó, de tényleg mikor megjelent az erkélyen teljesen megnyugodtam, áthatott vlmi érzés, azóta olvasom a Bibliát ( próbálok nem csak vasárnapi katolikus lenni) és tényleg odafigyelek, hogy jobb és szerényebb ember legyek, nem a mindenkori gazdagság és szépség vonz.

2013. márc. 20. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak első benyomást tudok írni, de az abszolút pozitív. Nagyon szimpatikus nekem, és szerintem a lehető legjobb választás volt!
2013. márc. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hazardteam ***** válasza:
0%
Naggyonszép. Mózes és Pál apostol elbújhatna Keresztelő Jánossal és a többiekkel együtt. Reméljük, ez nem tart beszélő fejet az asztalán, amin keresztül a szellemek dumálnak, mint Szilveszter pápa, aki állítólag István királyunknak "küldött koronát" fenenagy szentségében.
2013. márc. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%

Szimpatikus, mert nem érzem azt az óriási szakadékot az általa hirdetett dolgok (pl. szegénység) és a gyakorlat között, mint ami korábban volt.


Ez azonban nem szabad, hogy megtévesszen bárkit is: Isten ugyanúgy nem létezik, mint ahogy XVI. Benedek alatt sem létezett!

2013. márc. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és szerinted, miért nem léttezik Isten???
2013. márc. 21. 20:04
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Nekem szimpatikus, nagyon nagy figura:) A Jóisten nagy ajándéka a világ számára:)Isten éltesse! Nagy hatással van és remélem lesz is az emberekre. Én pl ritkán szoktam koldusoknak adni pénzt(én sem vagyok vmi gazdag, meg ritkán is szólítanak meg és félek is tőlük, hogy kifosztanak vagy mittudomén) de odajött tegnap egy fickó, hogy kellene neki egy kenyérre való, s rögtön eszembe jutott Ferenc pápa szegényekhez való viszonya, s így adtam neki:)Így ez igazából az Ő érdeme:)
2013. márc. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!