Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ezeket hol tudom megvenni?

Ezeket hol tudom megvenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Most lettem muszlim és szükségem lenne telekung-ra (egy Malájziai muszlim barátnőm írta nekem hogy kell)

és sajadah-ra.

nem tudjátok hol tudom ezeket beszerezni ő sajnos nem tudott nekem erre válaszolni mert ott mindenhol vannak iszlám boltok.

15/L


2013. márc. 29. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért pont muszlim lettél?
2013. márc. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szerintem ez az igaz vallás....
2013. márc. 29. 21:46
 3/9 anonim ***** válasza:
És hogyan foglalnád össze 1 mondatban a lényegét?
2013. márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Akkor viszont ismered a többit is, ha ezt tartod az igaznak, ugye?

Mert 15 évesen kijelenteni, hogy ez az igaz, miközben a többiről nincs fogalmad, nem bölcs dolog.

Mi lesz akkor, ha 30 évesen rájössz, hogy már pedig te hindu akarsz lenni, vagy épp keresztény?

Nem bántlak, hanem tényleg érdekel. Például hogy történt és mennyi idő alatt?

2013. márc. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

van fogalmam a kereszténységről mivel keresztény suliba járok...

már 1,5 éve érdekel az iszlám rengeteget olvastam róla + a Koránt is!

a hitelhagyás bűnnek számít szóval nem tervezem elhagyni a kitemet.

most jönni fog az a válasz hogy mi van ha mégis? (az már az én dolgom) ;)

2013. márc. 29. 23:10
 6/9 anonim ***** válasza:

4. válaszon akkorát nevettem! DE nem sértésként, hanem mintha nekem lett volna címezve: 15 éves korom körül nagyon fanatikus voltam (keresztény), mert az az egyetlen igaz vallás, stb. - hittem ezt akkor.


Majd 25 évesen a keleti vallások kezdtek érdekelni, végül a hinduizmusnál kötöttem ki, ami ugye egy rendszer összefoglaló neve. Erre már nem azt mondom, hogy az egyetlen igazi vallás, de azt követve, az alapján élve megtaláltam a nyugalmamat.


Szerintem minden egyén olyan vallást követ, amely az ő személyiségének, temperamentumának megfelel. Az az ő útja. Ez pedig komolyabb hatásokra esetleg változhat is.

DE valójában a vallás lényege az Isten-keresés, az Ön-ismeret. A többi csak külsőség.



Kérdésre válaszolva:

vannak magyar muszlim oldalak, és egyik ottani elérhetőségre írhatsz, ott érdeklődj szerintem.


Egyébként a szüleid mit szólnak ehhez?

Ki előtt tettél vallást hitedről?

2013. márc. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyáltalán ne vedd sértésnek, hogy ezt kérdezem, de tényleg nagyon érdekel, viszont ha kellemetlen, akkor nem kell válaszolnod, mert végülis off...


Szóval hogyhogy ezt a vallást választottad, mikor annyi negatív dolgot hallani róla, hogy a nőket nem tisztelik, s elnyomják stb. Nem tartottál attól, hogy veled is ez fog majd történni? Nem volt ellenérzésed ezzel kapcsolatban?

Mi volt az, ami megtetszett ebben a vallásban?


Remélem nem volt sértő a kérdésem, és bocsi az offért...


A kérdésedre azt tudnám mondani, hogy az iszlam. net-en talán van válasz ezekre a kérdéseidre!

2013. márc. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a negatív dolgokat Európa állítja be az iszlámról...elismerem hogy pár helyen elnyomják a nőket de ez nem az iszlám miatt van,az iszlám a béke vallása :)
2013. márc. 31. 16:54
 9/9 anonim ***** válasza:

Hello!

Gondolom te is a múltheti Family Guy hatására választottad az igaz hitet.Látszik, hogy még nem mélyedtél el benne eléggé, így elnézem hogy apád engedélye nélkül jelen vagy az interneten.

Sajnos nem ismerem a szavakat amiket leírtál, gondolom különféle robbanószerek lehetnek. Például itt leírnak egy jót, [link]

Bustur ibn Bustur

2013. ápr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!