Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vannak olyan számítógépes...

Vannak olyan számítógépes programok, amelyek a Bibliát próbálják meg gyerekeknek és felnőtteknek magyarázni/bemutatni, kicsit mesés formában, akár játék programon belül, vagy akár film részletekkel kiegészítve?

Figyelt kérdés

Mit szólnátok egy ilyen szoftverhez?

Csak be kellene kapcsolni a számítógépet és a Biblia világában érezhetné magát az ember xD



2013. ápr. 3. 23:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem kifejezetten új ötlet.
2013. ápr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
Van vagy nyolc filmem Jézusról és koráról, hogy még játék is legyen, azt azért soknak tartanám. És mit lehet vele játszani? Jézus feltámad és brutál módon legyilkolja a római katonákat? Helyes egérmozgatással vizen jár, ügyetlenebb játékosnak meg beleesik?
2013. ápr. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Ikszdé. Szerintem nincs az a programozó aki ebben meglátná a bizniszt.


Bár Dante's Inferno van, az nem jó?

2013. ápr. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
obsidian nem is az olyanoknak szólt a kérdés, akik nem értik. Ne aggódj, a Biblia nem fog megszűnni soha.
2013. ápr. 3. 23:44
 5/13 A kérdező kommentje:

Wampa, ez nem a pénzről szólna:)

Én biblikus játékra gondoltam. Nem feltétlen kell akciónak lenni.

Tudom vannak emberek, akik a pénzért hazudnak és azt hiszik, hogy a Biblia is csak biznisz. Azoknak nem magukból kell kiindulni. Az ő munkájuk lehet csődbe megy, de Istené soha.

Nem rád gondoltam. Csak megjegyeztem.

2013. ápr. 3. 23:48
 6/13 A kérdező kommentje:

"Pedig ezen elég sokat aggódom."

Akkor keress fel egy pszichológust és get a life felebarátom.

2013. ápr. 3. 23:49
 7/13 A kérdező kommentje:

Én pedig nem utálom az vaskalapos ateistákat sem.

Azt viszont nem tagadom, hogy aki ok nélkül kárt tesz a másiknak, sokkal inkább tartom genetikai hulladéknak, mint embernek (csak hogy materialista szemszögből közelítsem meg a témát).

2013. ápr. 3. 23:59
 8/13 anonim ***** válasza:
Obsidian: amiért te hitetlen vagy még nem biztos hogy neked van igazad.
2013. ápr. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

obsidian, nem egészséges éjszaka sokáig fent lenni.

Nem ismerem az életed, és nincs jogom beleszólni.

Csak jót akarok.

Én ilyen morcinak is szeretlek.

2013. ápr. 4. 00:07
 10/13 A kérdező kommentje:

Szerintem már többször kaptál választ a kérdésedre, csak egyszer sem fogadtad el. Én meg nem fogom rád erőszakolni.

Befejezésül még megszeretném veled osztani, hogy soha nem könyvé a felelősség, hanem az embereké.

Te például nem vagy gyilkos, pedig ismered a Bibliát, nem?

Egyébként a Biblia sem buzdít ilyesmire. Csak az emberek kiforgatták, nem értették meg.

2013. ápr. 4. 00:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!