Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek Jehovának mi a...

KZitus kérdése:

Szerintetek Jehovának mi a véleménye arról, hogy sokan nem ismerik őt?

Figyelt kérdés
A Zsoltárok 83:16-19-re gondolok. Vajon be fog ez következni?

2013. jún. 12. 18:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Csilla, egy hívő olvassa a Bibliát és ne átkozza azt, aki ezt teszi. Te is nyugodtan nyisd ki és állj neki, ne csak szóban legyél keresztény, hanem tettben is! "


Miből jött le neked, hogy keresztény vagyok?!

El kell. hogy keserítselek, de ateista vagyok, nem akarok megtérni semmilyen vallásúnak, és mesekönyvet sem olvasok vagy 25 éve!

2013. jún. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
13%
Ja, így már más! Akkor viszont mi a fenét keresel a vallás rovatban? Értesz hozzá? Kicsit sem, viszont simán belepofázol. Húzzál te innen, ostoba liba.
2013. jún. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem érdekel mi a véleménye jehovának. Ez egy jehovisták által kreált nem létező karakter akihez imátkoznak a szerencsétlenek.
2013. jún. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Ja, így már más! Akkor viszont mi a fenét keresel a vallás rovatban? Értesz hozzá? Kicsit sem, viszont simán belepofázol. Húzzál te innen, ostoba liba."


Ismét egy szép keresztényi hozzászólás, gratulálok!

Attól, hogy ateista vagyok, még foglalkozok a vallással, és nem egy ilyen gyökér fogja megmondani, mit tehetek és mit nem!

2013. jún. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Szervusz kedves Csilla


Őszintén érdekel és megtisztelnél, ha elmondanád, hogy bár ateistának vallod magadat, miért foglalkoztat mégis a vallás?

Előre is köszönöm válaszodat.

2013. jún. 15. 11:50
 16/17 anonim ***** válasza:
Minden vallásnak megvan az "érdekes" része -kivétel ti vagytok kedves Tanúk-, de ettől még nem fogok megtérni.
2013. jún. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Szervusz Csilla


Köszönöm a soraidat. Érdekes a véleményed. Látod ettől vagyunk olyan sokszínűek és változatosak.

A szabadságoddal (szabad akaratoddal) úgy rendelkezel, ahogyan jónak érzed.

Ezzel én is így vagyok és mások is.


Elárulnád mi az amit "érdekesnek" tartasz a vallásban?


Szép estét kívánok Neked.

Üdvözöllek: Zita

2013. jún. 16. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!